10-річна полтавка загинула від струму

Новини
30 серпня 2011 о 09:24743 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Від струму у Полтаві загинула 10-річна дівчинка. Фото із сайту nnov.kp.ruУвечері 28 серпня в Полтаві, у дворі будинку № 32 по вулиці Сінній, від ураження електричним струмом загинула десятирічна дівчинка.


– Разом зі своїми однолітками вона залізла на металеві автомобільні гаражі, які стояли неподалік та доторкнулась до дроту електроживлення, який проходив на висоті 1-1,5 метри над дахом цих споруд, –  розповів Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області. – Хоча дріт, по якому проходив електричний струм і був ізольований, однак у деяких місцях ізоляційного покриття були розриви. Саме до однієї із таких оголених ділянок дроту, ймовірно, і доторкнулась рукою загибла.

На момент приїзду автомобіля швидкої медичної допомоги, дівчинка вже не подавала ознак життя – її тіло бездиханно лежало на даху одного із гаражів. Реанімаційними заходами, до яких негайно по прибуттю приступили медики, повернути малолітню до життя не вдалось.

Зараз працівниками Київського райвідділу міліції міста Полтави по даному факту проводиться дослідча перевірка, з’ясовуються усі обставин трагедії.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter