Як доїхати до Сорочинського ярмарку і за скільки: поради полтавців

Сорочинський ярмарок 2011
15 серпня 2011 о 14:132287 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
До Сорочинського ярмарку полтавці їдуть за 15 гривень. Фото Тетяни Цирульник Від Полтави до Сорочинського ярмарку треба подолати близько 90 кілометрів.
Полтавці розповіли про можливі маршрути та вартість поїздки на Сорочинський ярмарок.

– Я зазвичай їду «електричкою» до Миргорода, а потім із залізничного вокзалу шукаю «попутку», – розповів Михайло, полтавець. – Загалом виходить від 15 до 20 гривень. Це не дуже зручно чи комфортно, зате дешево. Люблю так подорожувати із друзями.

Автобусом полтавці зможуть виїхати на ярмарок, наприклад,  із автовокзалу чи автостанції №3 (поблизу ТРЦ «Київ» на Зіньківській). Коштуватиме така поїздка від 30 до 35 гривень, але автобус привезе прямо до Великих Сорочинець.

– Якщо є можливість вибору днів, то не варто їхати власним автомобілем в день відкриття, – порадив Олександр, водій. – Через те, що ярмарок відвідують важливі гості, то працівники ДАІ забороняють рух і тому виїхати з автозупинок коли вам заманеться не вийде. Минулого року ми сиділи в автомобілі три години із малою дитиною, поки дозволили виїхати. Так що краще їхати у звичайні дні на ярмарок.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter