Аби зекономити на проїзді, найхитріші полтавці їдуть «Безкоштовним експресом»

Новини
2 серпня 2011 о 12:081507 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Аби зекономити на проїзді, найхитріші полтавці їдуть «Безкоштовним експресом»
Безплатні втобуси, які вже кілька років по встановленим маршрутам розвозять Полтавою  відвудувачів ТРЦ «Екватор»  часто використовують хронічні «зайці». І, як стверджують водії автобусів, таких клієнтів вони вже знають в обличчя. Найчастіше це люди працезд
Безплатні втобуси, які вже кілька років по встановленим маршрутам розвозять Полтавою  відвудувачів ТРЦ «Екватор»  часто використовують хронічні «зайці». І, як стверджують водії автобусів, таких клієнтів вони вже знають в обличчя. Найчастіше це люди працездатного віку, які їдуть на роботу чи з роботи. Значно зросла їхня кількість з подорожчанням проїзду в міському громадському транспорті.   Автобус "Безкоштовний експрес", який возить полтавців з ЦентруАвтобус "Безкоштовний експрес", який возить полтавців з Центру Один такий автобус прямує до Центру, інший до мікрорайону «Сади-2».Безкоштовний експрес працює для тих, хто відвідує (скуповується у)ТРЦ. Проте дехто з полтавців використовує транспортний засіб щоб безкоштовно дібратися додому. В ТРЦ кажуть, що додаткові пасажири то незручності для тих, кого й повинен розвозити автобус. З іншого боку, виганяти їх – збиток для ТРЦ. - Дійсно така проблема існує, адже утворюється товкотнеча, - говорить Людмила Хохуля, керівник ТРЦ, де є автобус, що безкоштовно перевозить людей. – Але я ж не маю права виганяти людей. І у нас немає системи, яка б це контролювала. Водій робив спроби виганяти, оскільки вже в обличчя знає таких людей. Але ж вони тоді дзвонять до Києва, в наш центральний офіс, і скаржаться на нас. Говорять їм, що вони покупці, а ми їх не хочемо возити. І як ти доведеш, що вони говорять неправду?  Зараз думаємо можливо зробити проїзд по чекам. Але ж знову, якщо людина скаже, що просто забула його на касі? Коли ми  так розганятимемо людей, то ми ж будемо в мінусі. Зрештою, аби зекономити, люди йдуть до «Безкоштовного експресу» пішки, іноді долаючи пристойну відстань. Адже його кінцеві зупинки, де він і набирає пассажирів у віддалених від зупинок громадського транспору місцях. Та і це не зупиняє людей. Журналіст порахував, скільки ж економить на проїзда таких пассажир. Отже, проїд у громадському транспорті в Полтаві коштує від 1,5 до 1, 75 гривень. За 24 робочих дні, якщо полтавець по дорозі на роботу й додому їде без пересадок, він витрачає на прозд від 72 до 84 гривень. Скільки ж полтавцю може коштувати в місяць, наприклад, споживання електроенергії чи послуг «Водоканалу». За цю ж суму можна купити 30 хлібин, або 10-12 літрів молока. Також за ці гроші можна витратити на 1,5 кілограма недешевих шоколадних цукерок, наприклад, таких як «Красный мак», чи 25 порцій морозива. Нагадуємо, що у Полтаві з подорожчанням проїзду виникла ще й 25-копієчна лихоманка.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter