48 полтавських дітей захворіли після відвідин харківського аквапарку

Здоров'я
Таня Цирульник1 серпня 2011 о 14:481328 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Напередодні хвороби діти відвідали аквапарк. Фото з сайту Полтавської міської радиМасове захворювання дітей у комунальному таборі «Супутник» Диканського району спричинила епідемо-вірусна інфекція.
Вона передається повітряно-крапельним шляхом. Такі попередні результати розслідування оприлюднила обласна санепідемстанція. А полтавські правоохоронці встановили, що напередодні нещасного випадку діти відвідали аквапарк у Харкові.

– Відомо, що 29 числа до медпункту закладу зі скаргами на блювоту, головний біль та біль у горлі звернулися 48 дітей з 307, які відпочивали у закладі, – повідомляється на офіційному сайті УМВС України у Полтавській області. – Перевіркою, яку на місці події того ж дня проводила міліція та прокуратура Диканського району, встановлено, що напередодні інциденту зазначені діти у складі групи відвідали аквапарк сусідньої області. На даний час 33 осіб знаходяться у ізоляторі оздоровчого табору, 15 – лікуються за місцем проживання.

Правоохоронці очікують на результати дослідження змивів води, продуктів харчування, посуду і поверхонь приміщень харчоблоку, відібраних фахівцями санепідемстанції.

А тим часом у обласній санстанції Харкова захворювання полтавських дітей з відвідуванням місцевого аквапарку не пов’язують.

– Звісно, ми чули про випадок з вашими дітьми. Але, думаю, він не пов’язаний з відвідуванням нашого аквапарку,  – повідомили журналісту у відділі вірусології Харківської обласної санітарно-епідеміологічної станції. – У «Джунглях» сучасна система фільтрації води. Випадків вірусної інфекції після відвідування закладу ми не фіксували, хоча там зазвичай дуже багато людей і малих дітей також.

Подорож до харківського аквапарку презентував дітям з «Супутника» Олександр Мамай, міський голова Полтави. Екскурсії до цього ж закладу з початку літа уже здійснили вихованці кількох таборів та шкіл міста, усього понад 700 чоловік.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter