Зараз починається суд над полтавками, які скинули свою подругу з 4-го поверху

Новини
Валентина Зайченко25 липня 2011 о 10:59808 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Зараз починається суд над полтавками, які скинули свою подругу з 4-го поверху
Фото з segodnya.uaНагадаємо, 23-річну Юлю та 19-річну Олену судитимуть за замах на вбивство.
Дівчата підозрюються у спробі вбивства своєї знайомої. 20 листопада минулого року 19-річну дівчину катували усю ніч, а потім скинули з 4-го поверху. Дівчина місяць знаходилась в комі з численними травмами тіла, усіх внутрішніх органів та мозку. Зараз вона інвалід.

Засідання розпочнеться сьогодні, 25 липня, об 11.00, у Київському районному суді міста Полтави. На суд журналістів не пустили – засідання оголошене закритим. З неофіційних джерел відомо, що вироку сьогодні, ймовірніше за все, ще не буде. Адже справа доволі серйозна і резонансна, а сьогодні – тільки перше засідання суду. А їх буде ще декілька.

Підсудним пред’явлені звинувачення по чотирьом статтям Кримінального кодексу. Їх судитимуть за грабіж, катування, та замах на вбивство. Дівчатам загрожує строк від 10 років до довічного ув’язнення.

У Київському суді відбудеться перше засідання по справі катування та замаху на вбивство 19-річної дівчиниУ Київському суді відбудеться перше засідання по справі катування та замаху на вбивство 19-річної дівчини

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter