10 «Одноруких бандитів» полтавка заховала всередині системних блоків комп’ютерів

Новини
25 липня 2011 о 15:48515 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
10 «Одноруких бандитів» полтавка заховала всередині системних блоків комп’ютерів. Фото із сайту gazeta.rv.uaСпівробітники служби боротьби з економічною злочинністю УМВС Полтавщини викрили 52-річну мешканку Котелевського району
, яка протягом червня місяця 2011 року у Київському районі нашого міста займалася забороненим видом господарської діяльності.

Справжній «ігровий бізнес» розгорнула підприємлива панянка в одному із інтернет-клубів обласного центру.

– Пристрої, що виключно використовувалися для гральних автоматів, були вмонтовані у корпуси системних блоків комп’ютерів, – пояснив Юрій Сулаєв, начальник відділу зв’язків із громадськістю УМВС України в Полтавській області. – Під час проведення обшуку приміщення, правоохоронці виявили та вилучили 10 системних блоків.

Наразі по даному факту вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочину передбаченого частиною 2 статті 203 Кримінального кодексу України (Зайняття забороненими видами господарської діяльності), що загрожує полтавці обмеженням волі на строк до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter