Олександр Мамай: про ремонт доріг у Полтаві і про дощі, які заважають

Ситуація
Валентина Зайченко13 липня 2011 о 15:15869 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Олександр Мамай Міський голова Полтави Олександр Мамай прокоментував ситуацію з ремонтом полтавських доріг.

Нагадуємо, що в понеділок, 11 липня, на апаратній нараді в ОДА перший заступник мера В’ячеслав Стеценко повідомив, що ремонт іде з помилками і не за графіком.

– Робота в нас у повному розпалі. Розпочали, звичайно ж, із найпроблемніших перехресть та вулиць. Уже поліпшили дорожнє покриття та усунули величезні вибоїни в мікрорайонах Огнівка, Алмазний, Левада, Центр, Браїлки, поблизу заводу ГРЛ та багатьох інших. Повністю замінили асфальтне покриття та ще й прибрали колії на шляхопроводі, що зазнає постійного транспортного навантаження, – мосту, що поєднує мікрорайони Половки та Браїлки. А також відремонтували вулицю Сінну. Зараз готуємося до капітального оновлення вулиць Красіна, Островського, Довженка, ремонту вулиць Карла Лібкнехта, Південної та багатьох інших.

Намагаємося працювати згідно з графіком і в дворових проїздах. Наприклад, уже закінчили ремонт ям та вибоїн у дворах і бічних вулицях мікрорайону Левада. Взагалі ж, роботи з ремонту доріг та дворів триватимуть аж до глибокої осені – доки дозволить погода.

Звичайно, як і в усіх містах, коштів завжди не вистачає. Але ми потурбувалися заздалегідь про ремонт та облаштування автошляхів обласного центру. Понад 21 мільйона гривень заклали цього року на роботи, закупили вдосталь матеріалу.

Звичайно, хотілося б працювати в більш швидкому темпі. Але ж відомо, що цього року, згідно закону, на дорожньо-ремонтні роботи обов’язково потрібно проводити тендер – конкурс, серед виконавців робіт на те, хто краще й дешевше відремонтує дороги. А на цю процедуру потрібно три місяці. Щойно завершився тендер – як пішли рясні дощі на цілий місяць. Всі пам’ятають цей дощовий період. Але ми все ж намагаємося вкластися у відведені графіки та терміни,  - передає слова мера Полтави прес-служба міської ради.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter