Через викрадача трансформаторів під Полтавою затримано 11 потягів

Новини
13 липня 2011 о 19:031033 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Через викрадача трансформаторів під Полтавою затримано 11 потягів
Полтавські правоохоронці затримали викрадача трансформаторів, що затримав через свій злочин 11 потягів.

– Вже півроку міліціонери полювали за цим викрадачем, – розповіла Наталія Сайкіна, помічник начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Лінійного відділу на станції Полтава УМВС України на Південні залізниці. – Ще з весни залізничники та працівники лінійної міліції на станції «Полтава» почали бити на сполох: час від часу хтось викрадав трансформатори, за допомогою яких перемикаються сигнали світлофора на коліях. Саме від цього залежить рух потягів, бо якщо вимкнути трансформатор, він відразу переключає світло на червоне, а потяг зупиняється доки не засяє зелене світло. Вартість одного такого пристрою понад 3 тисяч гривень, а от цінних металів у ньому майже немає. Тож, виручити за трансформатор у пункті прийому металобрухту можна невелику суму.

Чоловік викрадав трансформатори та швидко тікав на мотоциклі. Фото лінійного відділуЧоловік викрадав трансформатори та швидко тікав на мотоциклі. Фото лінійного відділу Наприкінці червня зловмисник викрав цілих 19 трансформаторів, чим спричинив збій у русі всіх потягів, що курсували залізницею. До чергового Лінійного відділу на станції Полтава надійшло повідомлення про те, що на території обслуговування спрацювала сигналізація. На місце пригоди направлено слідчо-оперативну групу, але затримати нікого не вдалося. Доки міліціонери обходили залізничні колії, до чергового знов надійшло повідомлення про пошкодження в іншому місці. Викрадача працівники лінійного відділу міліції затримали по гарячих слідах, саме в той час як останній у лісі розбирав  «здобич» на запчастини.

Відпиратися чоловік не став, адже мав при собі «джентельменський» набір: викрутки, пласкогубці, рукавички та інше необхідне знаряддя. Щоб дістатися до місця злочину він  використовував мотоцикл та мапу місцевості.

Окрім інструментів та іншого знаряддя, викрадач мав біноколь та карту Окрім інструментів та іншого знаряддя, викрадач мав біноколь та карту Затриманий тепер може провести за ґратами не один рік, оскільки своїми діями він завдав майнової шкоди в сумі 25000 гривень. По даному факту порушено кримінальну справу за ознаками статті 185 (крадіжка) та статті 277 КК України (пошкодження засобів сигналізації, яке порушило нормальну роботу транспорту). Триває слідство.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter