Сашка Геращенка ледь не завалили на екзамені з хореографії в Полтаві

Дозвілля
Ніна Король23 червня 2011 о 16:371415 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Сашко Геращенко (Фото Ніни Король)23-річний Олександр Геращенко, переможець третього сезону «Танцюють всі» днями складав державні іспити.
Через те, що закрутив геліка, йому ледь не знизили оцінку.

Сашко – студент Полтавського національного педуніверситету, вчиться на заочному відділенні.

Нещодавно визнаний українськими глядачами та іменитим журі шоу танцівник Геращенко повернувся зі США, де три тижні брав майстер-класи з різних стилів танцю у зірок світової величини.

А у вівторок, 21 червня, хлопець складав іспит з хореографії викладачам психолого-педагогічного факультету.

– Теорію склав на «відмінно», а от із танцями – складніше, – ділиться Сашко. – Були викладачі, котрі хотіли знизити мені оцінку, але в сумі балів за класичні танці та інші я таки отримав п’ятірку.

Як каже Олександр Геращенко, він у танці любить імпровізації, експромт, а триматись у тісних рамках йому важко й нецікаво. Тож і закрутив у народному танці геліка (елемент крутіння в брейк-дансі). Дехто з педагогів ВНЗ не приховував здивування.

Після іспиту студента-бакалавра запросили виступити на ректорському випускному балу в Полтаві. Там хлопець запалював публіку своїми танцями.

Нині Олександр на гребені популярності, тож не випускає шансу дати концерти там, де його запрошують.

Сьогодні з чемоданами відбув із Полтави в інше місто.

Про те, що й у кого почерпнув у Нью-Йорку, хто ставив палиці в колеса на шляху до слави, чому в його інтерв’ю фігурує лише мама, а також чим буде займатись найближчим часом читайте на сайті пізніше.