Полтавці виманюватимуть гроші в Галустяна та Зеленського

Новини
Ніна Король23 червня 2011 о 14:361121 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото: inter.uaУ понеділок, 27 червня, полтавці смішитимуть коміків, тобто намагатимуться пройти кастинг до телешоу «Розсміши коміка», що демонструється на «Інтері».
Відбір стартує о 10 годині, вулиця Миру,12 (готель «Турист»). Проводитимуть його у два етапи. Після обіду, о 14 годині, друга черга бажаючих покаже свої таланти в Полтаві.

Кращих потім запросять для участі у зйомках програми, самі телепередачі із Зеленським та Галустяном зніматимуть уже в серпні, повідали на каналі.

До Полтави Михайло Галустян та Володимир Зеленський не приїдуть, на кастингу будуть лише представники «Розсміши коміка», які записуватимуть жарти претендентів.

У шоу за одну хвилину треба розмішити хоча б одного з поважних членів журі. Перша хвилина коштує тисячу гривень. Протримуєтесь довше, і коміки усміхаються при цьому – сума зростає.

Як розповів екс-учасник цього шоу з Хорола Юрій Базіль, який уже з другом Богданом Склемою вигравав 10 тисяч гривень, цього разу приїде на кастинг підтримувати товаришів.

– Хотіли ще раз пробувати свої силоньки, але нам сказали «зась», – жартує Юрій. – Але друзі зареєструвались – дует «Сандалі», Максим Андрієнко та Стас Сташенко, тож будуть смішити Галустяна та Зеленського.Хоча Юрій додає, що вчора прийшов лист електронною поштою, де організатори просять підтвердити реєстрацію. Тож Юрій та Богдан досі не знають, чи будуть учасниками, чи лише в групі підтримки.

– Але ми завжди готові, в запасі купа жартів, – каже Базіль.

Інформації про те, скільки учасників прийде на кастинг у Полтаві, організатори не розголошують, зіславшись на конфіденційність.

На сайті проекту можна зареєструватись, серед кандидатів є й полтавці, але неможливо передбачити скільки саме їх буде, бо смішити коміків до Полтави можуть прибути кандидати з інших, сусідніх міст.

– Якщо прийдете без попередньої реєстрації, то вам також не відмовлять, повідомив оператор прямої лінії Максим. – Анкету заповните безпосередньо на місці.