Полтавська аграрка отримала старий, але високий рівень акредитації

Новини
Валентина Зайченко22 червня 2011 о 12:061474 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Ректор Віктор Писаренко нагороджує кращих викладачів. Фото автораПолтавська державна аграрна академія успішно пройшла атестацію та отримала IV рівень акредитації.
Власне, атестацією заклад підтвердив здобутий раніше, той же високий рівень. До того ж академія отримала можливість збільшити набір студентів у середньому на 30 чоловік.

Також навчальний заклад, за підсумками проекту «Топ 200», який проводить ЮНЕСКО, посіла 75 місце серед українських та четверте серед аграрних вишів. Серед полтавських вузів – на третьому місці. Попереду Українська медична стоматологічна академія та Кременчуцький національний університет ім. Михайла Остроградського.

– Торік наша академія була на 76 місці, – зазначила перший проректор вишу Валентина Аранчій. – Але ми провели велику роботу, направлену на покращення освіти. Наші студенти отримали відзнаки програми «Завтра.ua» (програма започаткована Фондом Віктора Пінчука – авт.), отримали вищі місця. А команда університету посіла друге місце. На першому – Київський політехнічний інститут. Нам навіть комісія телефонувала та запитували чи ми щось не наплутали у документації. Ніхто не міг повірити, що Полтава може досягти такого рівня.

Довідка «Кола»

Започаткована Фондом Віктора Пінчука Стипендіальна програма «Завтра.UA» — перша в Україні приватна загальнонаціональна ініціатива з підтримки талановитої молоді. Головна її мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Програма спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні. Стипендіати програми «Завтра.UA» відбираються щорічно на основі відкритого загальнонаціонального конкурсу.

САНІСЛАВ ЦВЄТОВ