Охоронцю, який побив полтавського журналіста, "дали" один рік

Ситуація
Валентина Зайченко19 червня 2011 о 21:43965 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото з gazeta.lvНагадаємо, 31 серпня близько 22 години вечора телеоператора Сергія Залеського  побили двоє охоронців ринку «Мотель».
В ході сварки охоронці нанесли Залеському тілесні ушкодження. Судмедекспертиза визначила їх як легкі - закрита черепно-мозкова травма та забій м'яких тканин обличчя.

Відеоператор на ринку не знімав, а просто повертався зі зйомки у нічному клубі.

Генеральна рокуратура перевірила факти щодо перешкоджання діяльності журналістів, повідомляє unn.com.ua.

Октябрський районний суду своїм вироком засудив громадянина Сапяна Ю.Г. за ч. 2 ст. 296 КК "Хуліганство" України на 1 рік обмеження волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік.

Суд встановив, що Сапян Ю.Г., діючи за попередньою змовою з 3-ма невстановленими особами, умисно, порушуючи громадський порядок, ударив оператора кулаком в обличчя та умисно вдарив потерпілого головою о стовпа, спричинивши йому легкі тілесні ушкодження, що потягли короткочасний розлад здоров'я.

Судове рішення по цій справі також набрало законної сили, учасниками процесу, у тому числі потерпілим журналістом в апеляційному порядку не оскаржувалося, справа в касаційному порядку не переглядалась.


Крім цього,  подібні випадки Прокуратура перевірила й в інших областях.

Президент України Віктор Янукович доручив Генеральному прокурору України В.Пшонці утворити робочу групу для вивчення ситуації щодо випадків перешкоджання професійної діяльності журналістів, повідомляє  unn.com.ua.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter