Олександр Мамай: Проїзд у Полтаві може подешевшати

Ситуація
31 травня 2011 о 15:151020 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Міський голова Полтави прокоментував чутки про те, що спільно україно-шведське підприємство «УМАК» збанкрутувало.

- По кільцевому маршруту має їздити 36 автобусів, - говорить Олександр Федорович. – З них «умаковських» шість чи вісім. «УМАК» брав по п’ять тисяч гривень за оренду цього маршруту з автобусів інших фірм. Це приблизно 150 тисяч гривень щомісяця. Це забагато, і з ними ми розірвали договір. Якщо є перевізники, які готові платити по п’ять тисяч, нехай краще віддають ці кошти в тролейбусне управління. Ми платили 780 тисяч – допомагали тролейбусному управлінню. А останні три місяці із бюджету міста на це йшло 640 тисяч. Якщо буде додаткова оплата від перевізників, то це зменшить витрати на тролейбусне управління з міської казни.

Олександр Мамай не бачить проблем із перевезенням у Полтаві. - Черга із бажаючих перевозити стоїть така, що варто тільки свиснути, - говорить мер.

Крім того, говорить мер на днях має відбутися нарада із перевізниками. Їм запропонують, щоб у режимі маршрутне таксі працювали лише 20 відсотків від їхнього транспорту. Відповідно і ціна залишиться гривня та 75 копійок, а от в інших автобусах буде по півтори гривні.

- Тобто у Полтаві вартість проїзду у деяких видах міського транспорту може знизитись до гривні і 50 копійок, - пообіцяв Олександр Мамай.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter