Сьогодні відбувся суд на 16-річною підозрюваною у вбивстві полтавського музиканта

Новини
Валентина Зайченко11 травня 2011 о 15:221269 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Віка СанжарівецьНагадаємо,  28 серпня 2010 року у місті Кобеляки на фестивалі «Вйо Кобеляки»
при загадкових обставинах був убитий музикант, художник, один з організаторів фестивалю, режисер Сергій Звенигородський, відомий як Звєня або Mario.У його вбивстві звинувачують 16-річну Вікторію Санжарівець з Ліщинівки Кобеляцього району. Сама дівчина запевняє, що її силою змусили зізнатися у злочині, якого вона не робила.

11 травня відбулося вже четверте засідання суду, але на цей раз дівчини у залі суду не було.

– Її спеціально не привезли, знайшли відмовки і причини, щоб її не було на суді, – запевняє Олександр Кулик, журналіст і громадський правозахисник, колишній депутат Верховної Ради. – Сьогодні допитували свідка, на якого Віка Санжарівець вказала, що пішла з ним увечері. Але свідок говорить, що бачив Віку лише о 5-й ранку після тієї ночі. Але це не правда! Віка о 3.30 вже була вдома, а свідок не говорить правду, бо на нього давлять. Адже у він зараз засуджений на умовний строк за інший злочин, тому робить все, що йому кажуть.

Засідання знову перенесли, тепер на 27 травня.

Як повідомив Олександр Кулик, на публікації про Віку Санжарівець відгукнувся адвокат Сергій Колотій, який взявся її безкоштовно захищати. Адже у родини Віки немає коштів на адвоката і її захищав державний адвокат, до якого вони мали претензії.