Водій, який у Харкові на смерть збив 6 людей, може вийти на волю раніше строку

Новини
Валентина Зайченко2 травня 2011 о 12:00777 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Водій, який у Харкові на смерть збив 6 людей, може вийти на волю раніше строку
Андрій Полтавець Фото з news.auto.meta.uaАндрій Полтавець, який рівно три роки тому 2 травня нетверезий в’їхав у зупинку з людьми, відбуває покарання у Крюковській колонії за 10 кілометрів від Полтави.


У ДТП 6 людей загинуло, серед них – двоє дітей. Водію дали 10 років і на три роки заборонили керувати автомобілем. Злочин з українськими законами вважається не тяжким, тому засуджений може вийти на волю достроково, а саме 2 травня 2013 року, повідомляє mediaport.ua.

У колонії немає ґрат та спецодягу. По території прилеглого села Крюкове в’язні пересуваються вільно. Умови у колонії краще будь-якого студентського гуртожитку, повідомляє mediaport.ua. У закладі – кімнати відпочинку, віп-кімната та міні-готель. Три дні на місяць за 60 гривень на добу засуджені мають можливість пожити з родиною.

Ув’язнені вільно листуються з рідними, отримують посилки, ходять на роботу, мають два вихідних на тиждень. А якщо є довідка, що вдома сталося горе або хтось захворів, то можна взяти і відпустку. Андрій Полтавець у колонії працює на складі зерна.

Фото з mediaport.uaФото з mediaport.ua

Олександр Дмитренко, психолог Крюковської колонії №29: «Багато з них вважають, що це такий певний період в їхньому житті – наприклад, як армія, або після інституту – якась практика чи що, щоб трошки покращити власне самопочуття».

Керівництво колонії з гордістю повідомляє, що 80% засуджених виходять з колонії достроково.

Сергій Довженко, начальник Крюковської колонії №29: «Більша половина засуджених відносяться до покарання добросовісно й заслуговують на умовно-дострокове звільнення. До таких відноситься і Полтавець».

Рідні загиблих говорять, що Полтавець не розкаявся і вибачення на суді прочитав за папірця, не піднявши очі.

Засуджені, які відбувають покарання разом з Андрієм Полтавцем, говорять, що він «нормальный парень». Але тісно з ним не спілкуються, бо він з «іншого світу», вищої думки про себе. З журналістами Андрій Полтавець спілкуватися також категорично відмовляється.