Перевізник Полтави звільнив кондукторів та вибачився перед пасажирами за порушення

Новини
Валентина Зайченко11 квітня 2011 о 16:501132 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото Юлії КоржНагадаємо, нещодавно жителі мікрорайону Огнівка скаржилися на те, що пільгові автобуси (маршрут №38 «Огнівка –Інститут зв’язку») ігнорують пенсіонерів на зупинках, щоб не возити їх безкоштовно.
Тобто автобуси проїжджають повз, навмисне не відкривають двері.

У транспортному відділі міськвиконкому повідомили, що на порушників потрібно скаржитись за телефонами 7-52-89 та 57-31-30.

Через кілька тижнів перевізник ПП «Люг» надіслав на редакцію офіційний лист, в якому повідомили що скарга мешканців розглянута, і по результатам, навіть, звільнені кілька недобросовісних кондукторів.

«Порушення розглянуті на зборах підприємства з ціллю недопущення їх у подальшому», йдеться у листі. «Поведінка деяких працівників дійсно кидає тінь на всі зусилля нашого колективу виконувати перевезення згідно діючих норм та законів. З працівниками проведено роз’яснювальну роботу, тих, що здійснили порушення, покарано. Трьох кондукторів звільнено з роботи».Як повідомили у листі, пасажирів пільгових категорій перевозять 4 автобуси Богдан. Автобуси ВІ 1359 АА та ВІ 1360 АА пристосовані для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними потребами. З квітня на лінії почали працювати чотири контролери. Виявлені порушення усуваються відразу, порушники притягуються до відповідальності.

На останок у листі додається: «Керівництво та особовий склад ПП «Люг» прикладе зусиль, щоб у подальшому виключити порушення у нашій роботі та приносить вибачення перед всіма, хто зазнав незручностей від дій наших недбалих працівників. З повагою Ю. Лупаєнко, директор ПП «Люг».