Україна навряд чи зможе розраховувати на вступ у Євросоюз

Новини
Валентина Зайченко8 квітня 2011 о 17:22885 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото з tsn.uaУкраїна серед інших країн Європи є об’єктом моніторингу ПАРЄ (Парламентська асамблея Ради Європи) чи не найдовше – більше 10 років.


А держава, яка досі перебуває під моніторингом, навряд чи може розраховувати на вступ до Європейського Союзу. Про це сказала доповідач Моніторингового комітету ПАРЄ з питання виконання Україною обов’язків і зобов’язань перед Радою Європи, член Парламенту Швеції Марієтта де Пурбе-Лундін.

«Ясно одне, що шлях України до Європейського Союзу лежить через Раду Європи. А держава, яка досі перебуває під моніторингом, навряд чи може розраховувати на вступ до Євросоюзу. Обирати шлях куди і як рухатися – це справа українців і тих, кого вони обирають на головування. Також це залежить від виконань обов’язків та зобов’язань України перед Радою Європи, які вона на себе взяла, вступаючи у цю організацію. Аби виконувати ці завдання – мало просто заснувати чи створити якийсь комітет, якусь робочу групу. Потрібно, щоб їхня робота підпорядковувалася чіткому графіку і щоби їхнє існування виправдовувалося результатами. Для цього має бути діалог між політиками, а не сварки», - сказала вона.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter