У продаж надійде революційний "скелет", який поставить паралізованих на ноги

Здоров'я
Валентина Зайченко8 квітня 2011 о 15:16586 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото з tsn.uaНайближчим часом в Європі надійде у продаж революційний екзоскелет ReWalk, який надає можливість паралізованим людям стояти і ходити.

ReWalk представляє собою моторизований пристрій, який "надягається" поверх одягу. "Ноги" закріплюються за допомогою спеціальних скоб і ременів, обмотаних навколо талії та плечей.

Пристрій розрахований на живлення від акумулятора, який розташований разом з комп'ютером у заплічному рюкзаку і забезпечує 3,5 години автономної роботи.

Щоб "перекладати" рухи власника в рухи моторизованих суглобів використовуються сенсорні датчики руху. Користувач може обирати значення за допомогою пульта управління у вигляді браслета, що кріпиться на зап'ясті. Є програми "стояти", "сидіти", "ходити", "спускатися" і "підніматися". Потім треба просто нахилитися вперед, щоб запустити ReWalk.

Крім того, ReWalk може також використовуватися як фізичний тренажер для хворих, які проходять реабілітацію.

Екзоскелет ReWalk був розроблений засновником ізраїльської компанії Argo Medical Technologies Матом Гофером.

Технологія уже апробована у клініках Ізраїлю, Італії та США і вже до кінця 2011 року стане доступна версія, яка підходить для домашнього використання. Це будуть персональні моделі, адаптовані до фізичних можливостей людини.

Відомо, що ціна роботизованої системи становитиме близько 100 тисяч доларів (у 2008 році ReWalk оцінювався творцями в 20 тисяч доларів).

За матеріалами tsn.ua

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter