У Полтаві затриманому студенту влаштували благодійний концерт

Новини
8 квітня 2011 о 09:292598 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві затриманому студенту влаштували благодійний концерт
За словами організаторів, Ігор Загребельний, який мав би зараз навчатися на 5-му курсі полтавського педуніверситету, неоправдовано перебуває у слідчому ізоляторі.
13 квітня цього року над ним має бути суд в Запоріжжі. Це  і стало підґрунтям концерту.

На фото Ігор Загребельний (фото з плакату)На фото Ігор Загребельний (фото з плакату)Проходив благодійний захід учора увечері, 7 квітня, у пивниці «Сто доріг».

- Ігору інкримінують, що він, начебто, член громадської організації «Тризуб», - розповів Євген Янкевич, один з організаторів благодійного концерту. - І, начебто, він більше року назад скалічив якісь пам’ятники на Сході України. Хлопець із січня знаходиться під слідством, його вина не доведена. Але його і не відпускають. Ігор перебуває у слідчому ізоляторі. Йому потрібно багато речей: починаючи від ліків і закінчуючи оплатою адвоката. Тому з ініціативи друзів, однокурсників і просто небайдужих патріотичних настроєних людей виникла ініціатива зробити цей концерт. Щоб він був благодійним. Тобто зібрані гроші підуть власне на оплату адвоката і основних потреб Ігора.

Співорганізатори та ведучі концерту, друзі Ігора ЗагребельногоСпіворганізатори та ведучі концерту, друзі Ігора Загребельного

У концерті брали участь шість колективів: «Без них», «Грін стіл», «Глоумен», «Дельтора», «Сіті Фаєрс». Спеціальним гостем є гурт «Фобія» із Решетилівки. Мова виконання пісень всіх гуртів українською і лише один гурт англійською.

Полтавський гурт "Без них"Полтавський гурт "Без них"- Тексти гуртів будуть глибокими, оскільки Ігор не одноразовий призер Всеукраїнських олімпіад з філософії, цікавий діяч і мислитель, - додав Євген Янкевич.

Плакат, який вивісили в приміщенні, де проходив концертПлакат, який вивісили в приміщенні, де проходив концерт

Довідка «Кола»: Всеукраїнська організація «Тризуб» імені Степана Бандери — організація орденського типу, побудована на засадах традиційного українського християнства, ідеології українського націоналізму в лінії Степана Бандери, принципах добровільності і вузькофункціональності та побратимства. Створена не для виборювання влади для свого членства чи керівництва, але для культивування, поширення і реалізації української національної ідеї — побудови національної Української Самостійної Соборної Держави (УССД) з дієвою і всеохопною системою українського національного народовладдя. За матеріалами wikipedia.org.