У Полтаві юні інспектори руху з п'яти областей України змагались у КВН

Фото
8 квітня 2011 о 16:581042 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві юні інспектори руху  з п'яти областей України змагались у КВН
Сьогодні, 8 квітня, у Полтаві розпочалися відбіркові півфінальні ігри шкільних команд КВН-ЮІР.
Проходить захід у рамках XV Всеукраїнського конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху України. На сьогоднішнє змагання до Полтави приїхало команди з Донецької, Харківської Кіровоградської та Сумської областей. П’ятою є команда з Полтави.

На переможців чекає сертифікат на безкоштовне відвідування найбільшого в Україні аквапарку влітку 2011 року, що знаходиться в Кирилівці. А також всі команди отримують призи від мережі одного зі супермаркетів техніки.

На початку змагань учасникам команд КВН-ЮІР озвучили які  бали можна отримати за конкурси. А також  за що знижуватимуть  оцінки.

- Сьогоднішній півфінал проходитиме у три конкурси, - повідомила Галина Наумчук, головний інспектор Департаменту ДАІ МВС України. - Перший – це «Привітання». Максимальна кількість балів за цей етап – 7 балів. Другим конкурсом є «Розминка». За нього максимально можна отримати 5 балів. І третім стане конкурс «Музичне привітання», за який можна отримати теж 7 балів.

Знижуватимуть оцінки у разі вживання під час виступів нецензурної лексики ( - 5 балів), недотримання регламенту виступів (- 1 бал) та за використання фонограм «плюс» ( - 2 юали).

Суддями півфіналу стали — головний інспектор Департаменту ДАІ МВС України Галина Наумчук, прес-секретар Групи компаній «ФОКСТРОТ» Алевтина Белецька, старший інспектор сектору зв’язків із громадськістю УДАІ МВС України у  Миколалаївській області Валерія Власова, керівник служби профілактики УДАІ ГУМВС України у Київській області Олександр Дармостук та помічник народного депутата України І. Кріля Геннадій Шаровський.

Довідка «Кола»: Конкурс заснували й щорічно організовують  Департамент ДАІ Міністерства внутрішніх справ України, Міністерство освіти, науки, молоді і спорту України, Всеукраїнська Спілка автомобілістів України та мережа супермаркетів «Фокстрот.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter