Нічна Полтава: аристократичний центр і небезпечні спальні райони

Блоги інше місто
8 квітня 2011 о 16:532520 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Нічна Полтава: аристократичний центр і небезпечні спальні райони
Сьогодні одне з найестримальніших завдань  - розвідка нічого міста. Якою побачив нічну Полтаву журналіст проекту «Інше місто» та які райони найнебезпечніші  - читаємо нижче.


Бажання побачити нічні нутрощі Полтави, чесно, виникло лише на другий тиждень гостин. Можливо, вражень від інших визначних місць міста у перший тиждень вистачало, або за принципом сурка з нірки ситуацію вивчав. Втім, про прогулянку нічним містом не пошкодував – вона того варта.По-перше, ввечері на вулицях міста концентрація симпатичних дівчат на квадратний метр виростає принаймні втричі. Принаймі в центрі…І дарма, що більшість з них гуляють зі своїми кавалерами.  Така романтика тільки прикрашає. До речі корпусним садом краще гуляти без різких рухів. Ну навіщо лякати закоханих, які мирно цілуються на лавочках. Всі такі були. І є…

- Привет, сигаретки не будет? – підходить до мене якийсь молодик, щоб «стрільнути папіроску».

- Та будь ласка, - привітно відповідаю я. Мені ж не шкода.

- А можна две?

- Бери.

- О а  я тебе на афіше видел. Ти с Ровна?

- Да, - посміхаюсь. А що робити? Анонімність все одно розкрито.

- Ну, удачой прогулки.

Іду далі містом. Й справді афіші проекту інше місто розклеєні мало не кожній тумбі. Ото «паліво».То ж вирушаю прогулятись провулками від Каштанової алеї до Білої Альтанки. Що цікаво, підсвічуються майже всі будівлі державних установ. Навіть ті, що не є пам’ятниками архітектури.

Міська рада   Міська рада

Кінотеатр імені КотляревськогоКінотеатр імені Котляревського

Будівля управління СБУБудівля управління СБУ

Нічна Каштанова алея Нічна Каштанова алея

Національний банк України Національний банк України

Шкода лишень, що пам’ятники такою увагою освітлювальних приладів обділені.  Тому зафіксувати їх для історії в нічний час моїм суперкомпактним шпіонським фотоапаратом – нереально.  Прямуємо далі. У парк біля краєзнавчого музею. Молодь мирно «воркує» та лузгає насіння. Десь подалі сидять на лавці  у позі «гопників» двоє хлопців. До речі, персон у кепці та такого ж типажу куртках  вистачає. І не менше за симпатичних дівчат.

У парку біля Альтанки на лавці мирно присіли два «беркута». Не можу не пройти повз.

- Добрий вечір, не підскажете як до Альтанки пройти?

- А ти шо, немесний?

- Та ні, гуляю.

- Так он там же вона.

- Дякую, гарної служби.

Чесно, сумнівався що Біла Альтанка підсвічуватиметься вночі. Ба` ні. Все дуже гарно.Прохолодно трохи, тому фотоапарат… похитує :).

Що ж стосується активного нічого до дозвілля. То з афіш у місті можна дізнатися лише про клуби «22» і пивницю «Сто доріг»  та частково «Спліт». Тому вирішую поритись в Інтернеті.  На жаль не оцінив зручність полтавських афіш, ні  газетах, ні в інтернеті. Клубного інформації дуже мало. Зрештою в пригоді став «Форум Полтави». Тут вам  список клубів і відгуки. Принаймні 5 точно знайшов – «Вікінг», «Робін гуд», «Спліт» та «Спайдер». Афіши та адреси вдалось розкапати майже у всіх J. А от арт-клубу «22» я адреси так і не знайшов.

Прогуючись центром вирішив таки зайти в «Робін Гуд», проте знайти його з першого разу не вийшло. Тому   прямую до кінотеатру «Колос» у «Спліт». «Лендкрузери» на вході мене мене насторожили образу, коли зайшов оглянувся бажання потусити чомусь не виникло. Все чинно-благородно, але для такого інтелігентно-пролетського хлопця як я – це перебір.

Краще пошукати «для потусіть» інший клуб. Тим паче сьогодні «пятницоо!» і програми обіцяють бути цікавішими. То ж планую навідатись до одного з перерахованих клубів. Який – ще не знаю.

Опитування мешканців Полтави: "Які небезпечніші місця та райони міста?" -  читаємо тут .Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter