Де у Полтаві небезпечно гуляти ввечері?

Проект Інше місто
8 квітня 2011 о 17:031643 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Де у Полтаві небезпечно гуляти ввечері?
Опитування мешканців Полтави: "Які небезпечніші місця та райони міста?" Дослідження нічної Полтави у рамках проекту "Інше місто".Юлія:

На мою думку, це  в заводські райони. Там і освітлення геть поганеньке. А в тих сутінках може ховатися хто завгодно. Та й дороги там розбиті. Тому дівчатам на підборах дуже важко пройти.Євген:

Чесно кажучи, не в курсі. Бо стараюсь увечері по місту не гуляти. А де на туриста може чекати небезпека – вгадати важко.Аліна та Яна:

- Мікрорайон Левада. Це однозначно, адже вечорами та і п’яних вистачає. Небезпека на кожному кроці. Та й наркоманів вистачає.Віталій:

- Я навряд би пішов гуляти мікрорайонами «Браїлки» та «Половки». Досвіду небезпечних прогулянок там не маю. Але друзі багато всього розповідали.Таміла Михайлівна:

- Найбільше інформації про злочини я чула саме з мікрорайону «Левада». Тим паче у мене знайому в міліції працюють. Вони мою думку поділяють.Віталій:

Я переконаний – це «Мотель». Жив у цьому районі три місяці. Спогади не найкращі. Одного разу мало не «вихватив» від компанії п’яних хлопців.Людмила Іванівна:

- Думаю, тут однозначно сказати не можна. Адже небезпеку можна знати де завгодно. Я мешкаю в передмісті і нічого поганого або кримінального не помічала. Можливо, просто по голові ще не отримувала.Максим:

- Точно сказати не можу. Думаю, це райони де дуже рідко змінюється населення. Вони формують свої групи і коло спілкування, тому дуже вороже сприймають нових людей. Ймовірніше це передмістя.

Додаємо сюди думки полтавців, якими спілкування раніше. То ж маємо два найбільш не спокійних райони «Левада» та «Мотель».  Останнім випадало гуляти мало не кожен день. Втім геть пізно все таки не ризикував. Адже вже після восьмої вечора. Там стає не дуже весело. І при ходьбі краще робити обличчя «кирпичом» і мовчки йти куди треба. Хоча з іншої сторони. Що нормальний турист може забути вночі на «Леваді» чи «Мотелі»? Отож бо.Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter