Полтавці зіграли у баскетбол без правил

Новини
29 березня 2011 о 14:201233 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці зіграли у баскетбол без правил
На Полтавщині пройшов чемпіонат з нового для області виду спорту регболу.


Фото google.comФото google.com

Умовно регбол можна назвати баскетболом без правил. У субботу, 26 березня, на базі кременчугської бази відпочинку колективи з області змагалися між собою. У Кременчугському відкритому чемпіонаті ФСТ «України» брали участь шість команд: «Полтава-1», «Полтава-2», «Кременчуг», «Кременчуг-Дракон», збірні Решетиліського району та Волинської області. Учасників було 45 чоловік, серед них майстри спорту СРСР з боротьби, майстри спорту міжнародного класу, чемпіони світу та Європи. Також змагався і учасник Олімпійських ігор у Сіднеї Дмитро Саблін (веслування на байдарках і каноє) Спортсмени були представниками підприємств міст.

Перше місце - у господарів змаганнь

У результаті перше та друге місця вибороли господарі змагань, команди «Кременчук-1» та «Кременчуг-Дракон». Бронзові нагороди у збірної Решетилівського району, «Полтава-1» - четверті, «Полтава-2» - п’яті. На останньому місці – збірна Волинської області.

Головним суддею змаганнь був Володимир Кочерга, триразовий майстер спорту СРСР та заслужений працівник фізичної культури та спорту України. Також на змаганнях був присутній Олександр Котовий, полтавець, головний тренер збірної України з греко-римської боротьби, заслужений працівник фізичної культури та спорту та тренер України.

Фото з ВікіпедіїФото з Вікіпедії

Довідка "Кола"

Регбол - спортивна командна гра з елементами боротьби, баскетболу та регбі. Грають у регбол на баскетбольному полі. Мета гри - вразити м'ячем кільце команди супротивника. На відміну від баскетболу, відсутні такі поняття як дриблінг і штрафні кидки. Під час гри дозволяється жорстка силова боротьба, тому щоб не допустити травм і захистити гравців під час падінь і зіткнень - передбачені наколінники, налокітники і шоломи. Регбол зареєстрований як самостійний вид спорту рішенням комісії Держкомспорту Росії про визнання нових видів спорту від 13 листопада 2003 року № 3. Російська федерація регбола була утворена в травні 1999 року. Перший чемпіонат Росії з регболу пройшов в Ульяновську в жовтні 1999 року.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter