У Полтаві зникають і дорожчають деякі продукти харчування

Гроші
19 березня 2011 о 13:061733 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві зникають і дорожчають деякі продукти харчування
Кілька днів тому подорожчало пшоно.
 Ціна на гречку зросла ще взимку, але тепер на полицях супермаркетів її не знайдеш взагалі. Журналісти «Кола»  дізнавались ціни та на скільки реально придбати в Полтаві гречку,борошно та пшоно.  Борошно є що в місцевих супермаркетах, що на центральному ринку. Але не всюди можна купити його в роздріб. До вашої уваги ціни на борошно в Полтаві: На центральному ринку 1 кг бошна коштує від 4 гривень 50 копійок в упаковках, і 4 гривні за 1 кг –вагового. Але знайти вагове борошно на ринку дуже важко, в основному продають запаковане. Ціна на борошно в одному з супермаркетівЦіна на борошно в одному з супермаркетів У «Сільпо» та «Еко» 1 кг вагового борошна  коштує 3,49 гривень. У «АТБ» - вагового немає, лише у пакунках, не менше ніж по 5 кг, що коштує 18 гривень 79 копійок.

Центральний ринок Полтави. Фото Юлії КоржЦентральний ринок Полтави. Фото Юлії Корж Гречки в супермаркетах немає. Обійшовши три місцеві супермаркети, журналісти «Кола» помітили, що ніде не має гречки. Продавці стверджують, що її немає уже 2 місяці. І що з’явиться вона не скоро. А одна працівниця супермаркету відповіла, чи то жартома, чи то по-правді, що гречка з’явиться – коли її завезуть із Китаю. На ринку вона уже протягом двох місяців коштує 21 гривню за 1 кг. Ціна на пшоно коливається від 10 до 13 гривень: «Сільпо» -  12,76 гривень за 1 кг, «Еко» - 11,82 гривні за 1 кг, «АТБ» - 10,59 гривень за 1 кг, на ринку – 10 гривень за 1 кг. Проте полтавці не поспішають брати дорогі крупи: -Я сьогодні беру макарони, - говорить пенсіонерка, яка скуплялась на ринкові. -  Нехай самі їдять ту гречку. Моя сім’я проживе і без цієї крупи. А пшоно звичайно ось потрібне буде для циплят, але я поки що не поспішаю купувати, раптом подешевшає.

Ціни на крупи на центральному ринку ПолтавиЦіни на крупи на центральному ринку Полтави

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter