Сьогодні Місяць максимально наблизиться до Землі

Новини
19 березня 2011 о 08:591367 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Сьогодні Місяць максимально наблизиться до Землі
Журналісти «Кола» дізнавались чого очікувати полтавцям цього дня.
ФОТО. ukr-tur.narod.ruФОТО. ukr-tur.narod.ru В глобальній мережі «Інтернет» нині чимало публікацій про те, що саме 19 березня Місяць максимально наблизиться до Землі. Попередні фази максимального зближення нашої планети та її космічного супутника відбувалися уже в 1955, 1974, 1992 і 2005 роках. Саме у ці роки метеорологи фіксували екстремальні погодні умови, що призвели до низки масштабних природних лих. Але полтавцям цього дня – ніщо не загрожує.

- Щоб там не говорили, але дане явище особливого впливу немає, - розповів Олег Борисюк, інженер лабораторії радіоастрономії Полтавської гравіметричної обсерваторії інституту геофізики імені С. І. Субботіна. – І взагалі, дана ситуація не дуже глибоко вивчена, адже таке явище є періодичним, з інтервалом 18-60 років. Різниця наближення звісно велика. Якщо так 405 чи 406 тисяч км, то при мінімальному наближенні - десь 356 тисяч кілометрів. Але на наших жителів це ніяк не впливає. Це припливні явища в океані чи в атмосфері. Тому для полтавців цього дня можна, окрім що, полюбуватися місяцем.

Відчують вплив Місяця, на думку деяких астрологів, і люди: у активних буде приплив сил, а в спокійних — їх занепад. Але особливим випробуванням 19 березня стане для жінок, запевняють прихильники ведичної віри (сучасні язичники). У цей день, на їх думку, жінки будуть керуватися емоціями, а не логікою. У них прокинуться всі глибинні страхи. Тож жінки повинні бути максимально обережними.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter