В Полтаві через образу футболістів хлопці з Харкова можуть отримати по 15 діб

Новини
Валентина Зайченко6 березня 2011 о 10:441448 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Полтаві через образу футболістів хлопці з Харкова можуть отримати по 15 діб
5-го березня в 2-ій години ночі працівники міліції затримали трьох харків’ян 17-ти, 18-ти та 19-ти років. Вони на вулиці Жовтневій розклеювали листівки з образливим для футболістів змістом.
У хлопців вилучили фарбу, трафарети та листівки з образливим змістомУ хлопців вилучили фарбу, трафарети та листівки з образливим змістом 5-го березня в 2-ій години ночі працівники міліції затримали трьох харків’ян 17-ти, 18-ти та 19-ти років. Вони на вулиці Жовтневій розклеювали листівки з образливим для футболістів змістом. На зауваження правоохоронців особи не реагували та висловлювалися нецензурною лайкою, повідомляється на офіційному сайті УМВС України у Полтавській області. Крім цього, у фанів ФК «Металіст» правоохоронці вилучили ще й шість балончиків з фарбами та трафарет з нецензурним текстом. Так готувалися фани до суботнього матчу між ФК «Ворскла» та ФК «Металіст». Харків’яни крім квитків на матч можуть оплатити ще й штраф   Фото з mia.pl.ua (2 шт.)Харків’яни крім квитків на матч можуть оплатити ще й штраф Фото з mia.pl.ua (2 шт.) Із метою припинення правопорушення та встановлення осіб, трьох молодих чоловіків було доставлено до Октябрського райвідділу міліції міста Полтави. Наразі відносно осіб складено адміністративний протокол за статтею 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції). Санкція даної статті передбачає накладення штрафу в розмірі від 136 до 255 грн., або адміністративний арешт на строк до 15 діб.