У центрі Полтави відбулися масові гуляння на честь Масляної

Новини
Валентина Зайченко6 березня 2011 о 18:341062 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У центрі Полтави відбулися масові гуляння на честь Масляної
Фоторепортаж. Сьогодні, 6 березня, на вулиці Жовтневій та на Театральній площі святкували Масляну.


Полтавці та гості міста мали змогу послухати безкоштовний концерт, з’їсти безкоштовні млинці та випити безкоштовного гарячого чаю з цукром. Щоправда безкоштовні млинці розійшлися дуже швидко. А от чаю вистачило усім бажаючим.

Всі інші ласощі та речі можна було придбати додатково. Серед того, що цього дня продавали на Жовтневій – прикраси, сувеніри, ляльки, плетені корзини, інші вироби майстрів. З їстівного – мед, шашлик і головне блюдо дня – млинці, які продавались на кожному кроці.

Млинці без начинки коштували від 2 гривень, з начинкою – від 4 гривень. Розмаїття начинок було на будь-який смак – солодкі і солоні млинці, з яблуками, бананами, маком, м’ясом, сиром, печінкою. Зверху млинці поливали сметаною або джемом. Деякі продавці смажили млинці прямо на вулиці.

Олександр Мамай, міський голова Полтави, привітав полтавців зі святом, з’їв млинець і спустився зі сцени до своєї родини, з якою продовжив святкувати Масляну разом з полтавцями. У своїй промові мер Полтави також поздоровив жінок з наступаючим святом 8 березня та попросив вибачення у тих, кого, можливо, образив. Адже свято Масляної ще називають прощеною неділею, коли всі повинні пробачати один одного та просити пробачення.