У 2011 році полтавські волонтери збиратимуть кошти для дітей, хворих на цукровий діабет

Новини
28 лютого 2011 о 12:22945 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У 2011 році полтавські волонтери збиратимуть кошти для дітей, хворих на цукровий діабет
Минулого року полтавські волонтери зібрали на 20 тисяч гривень більше, ніж у 2009 році.
Павло Горінов та Наталія Удовіченко. Фото Юлії КоржПавло Горінов та Наталія Удовіченко. Фото Юлії Корж

Проте, за статистикою, Полтавщина поки що не входить до лідерів благодійної акції «Сердце до серця» серед інших областей.

Сьогодні, 28 лютого, представники Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» давали звіт про підсумки своєї діяльністі в 2010 році.

- За підсумками нашої 5-ї акції, в минулому році ми зібрали понад 3 мільйони гривень, - розповів Павло Горінов, начальник правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». – У грудні наш фонд відсвяткував своє 5-річчя. За цей період им зібрали більше 8 мільйонів гривень. За ці кошти ми закуповували медичне обладнання для дитячих лікарень.

Спочатку медичне обладнання закуповували дітям з вадами слуху, потім – з вадами зору. У 2010 році – для онкохворих. У цьому році планують закупити інсулінові помпи.

- З 1 по 15 травня 2011 року ми плануємо розпочати 6-ту акцію, - повідомив Павло Горінов. – На зібрані кошти хочемо закупити інсулінові помпи, щоб моніторити цукор в крові. В Україні таких дітей, віком до 5-ти років, більше 500 осіб. Зібрати плануємо  10 мільйонів гривень. Одна інсулінова помпа коштує не менше 2 тисяч доларів.

Лідером серед волонтерів Полтавщини є студент ПНПУ імені В. Г. Короленка.

- Основною частиною, «серцем», нашого фонду є студентське самоврядування, - розповіла Наталія Удовіченко, регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». - Так цьогорічним лідером став Віталій Левченко, волонтер полтавського педуніверситету. 89 тисяч гривень, зібраних у цьому році на Полтавщині, є заслугою саме студентських волонтерів. Зі школярами в нас ще не так добре розвинена співпраця.

У 2011 році у Полтаві планують зібрати  до 1-ї тисячі волонтерів і провести два концерти. А також крутити соціальні ролики по місцевому телебаченню.

Павло Горінов, закликав полтавців здавати до фонду на аукціон цікаві та цінні речі, краще всього від відомих людей. Для прикладу, запропонував краватку губернатора.

Довідка «Кола»: інсулінова помпа є компактним, комп'ютеризовані засоби доставки інсуліну. Інсулінова помпа отримала широке визнання громадськості. Тим не менше, ведуться на обговорення плюсів і мінусів використання інсулінових помп.

Плюси: інсулінові помпи можна носити в кишені або в комплекті до поясу. Ви можете підтримувати майже нормальний рівень цукру в крові протягом тривалого періоду часу, який допомагає у запобіганні довгострокових мікро-судинних ускладнень, пов'язаних з діабетом.

Мінуси: Хоча частота ін'єкцій скорочується за рахунок альтернативного використання інсуліновою помпи, користувачеві необхідно буде контролювати його рівень глюкози в крові кожні кілька годин, аби скорегувати дозування, яка може бути болючим і незручним також. Іншим істотним недоліком є висока ціна.  - scumdoctor.com.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter