Полтавським перевізникам залізничники не дають нормально їздити

Ситуація
25 лютого 2011 о 14:11893 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Полтавським перевізників залізничники не видають дозволів На прес-конференції керівництво ДАІ та представники автоперевізників домовилося вирішити низку проблем.

– Перевізникам потрібно узгодити паспорт маршруту, – повідомила Галина Залізняк, голова Полтавської обласної асоціації автоперевізників. – За власні кошти ми виготовили ці паспорти і віддали на погодження до ДАІ. Кожний із нас чекає вже три місяці. А працівники ДАІ, знаючи, що у перевізників немає маршрутного паспорта, зупиняють наших водіїв і накладають штрафи, які нам треба платити. Не погоджують в ДАІ через те, що деякі маршрути проходять через залізничні переїзди, а управління Південної залізниці у Харкові не надає дозволів, бо ціж переїзди не обладнані. Виходить замнута схема, тільки кількість штрафів у всіх росте. Ми просимо розібратися в цій ситуації, або ж хоча штрафи не накладати, бо перевізники тут не винні. Все, що було потрібно, ми зробили.

– Ми зробимо запит до харківського транспортного прокурора, – сказав Максим Каюков, Полтавський транспортний прокурор. – Щоб отримати пояснення від керівництва Південної залізниці, чому полтавським перевізникам не видають дозволів на рух через залізничні переїзди.

Ми створемо комісію, щоб детально розібратися в цій ситуації, – пообіцяв Олександр Штепа, начальник УДАІ в Полтавській області. – Тим перевізникам, маршрути яких не проходять через залізничні переїзди, будуть видаватися паспорти маршрутів без затримок.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter