Полтавські пенсіонери стверджують, що дочекатися пільгового кільцевого нереально

Ситуація
23 лютого 2011 о 17:58967 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські пенсіонери стверджують, що дочекатися пільгового кільцевого нереально
Опитування. Журналісти «Кола» вирішили перевірити чи відомо полтавським пенсіонерам про кільцеві, в яких вони можуть їздити безкоштовно.
А також дізнатися чи дійсно в таких «кільцевих» з них не беруть гроші за проїзд.

Як виявилось, полтавські пенсіонери про такий факт добре проінформовані. Але далеко не всі розуміють, які саме автобуси є пільговими. А також говорять, що дочекатися такі «кільцеві» дуже важко.

?? Анатолій Іванович: - Я дізнався про ці автобуси з газети. Чекав учора такого кільцевого, і сьогодні чекав. Проїхало десь три чи чотири, але з підписом «пільговий» так і не дочекався. Їхнього графіку я не запам’ятав. А так дочекатися не реально, та ще й в таку морозну погоду.
Ганна Іванівна: - Їх тепер тільки двоє ходить. Раніше більше було. А зараз дивлюся – УМАК їде. Сідаю, а мені кажуть, що тепер платити треба.
Валентин Федорович - Про такі пільгові кільцеві я чув, але не їздив. Мені легше на тролейбусі доїхати.
Надія Кирилівна: - Я їздила такими пільговими кільцевими. Грошей з мене кондуктори не брали. Треба було лише пенсійне показати і все. На них написано «пільговий». Тож треба уважно дивитися.
Валентин Миколайович: -  Я в газеті читав про ці кільцеві. Уде їздив. Грошей, дійсно, не брали.
Микола Єгорович: -  Я про це не чув. Дякую, що розповіли мені. Буду тепер знати.
Ніна Петрівна: - У газеті писали по це. Але коли я сіла в кільцевий, мені сказали – платіть. Я сказала, що краще вийду. Тролейбуса теж важко дочекатися.
Віталій Петрович: - Безкоштовно возять у тих кільцевих, де написано «пільговий». Я їздив, грошей з мене не брали. Проте дочекатися його – це як кому повезе.
Ганна Іванівна: - Я читала в газеті про це. І їздила вже. Грошей за проїзд не платила. Але чекати його потрібно дуже довго.
Олена Панасівна: - Учора я їздила на «пільговому» кільцевому. Грошей з мене не брали. Розкладу їхнього я не знаю. Учора просто випадково натрапила.
Ольга Степанівна: - Про ці кільцеві я чула. Але ще не їздила, не доводилось. Зараз якраз оце чекаю. Тож перевірю на скільки це правдива інформація.
Галина Іванівна: - Я знаю про ці кільцеві. Уже їздила. Грошей не платила. Але їх тільки два. Вони зустрічаються десь на «Садах-1» чи «Автовокзалі». Та розкладу їх я не знаю. Сьогодні сіла на один,  а він виявився приватним. Довелося заплатити 2 гривні. Тож потрапити на них важко.