Міносвіти скасує нормативи з фізкультури у школах

Новини
Валентина Зайченко23 лютого 2011 о 14:011483 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Міносвіти скасує нормативи з фізкультури у школах Фото: iz.com.ua Дмитро Табачник заявив, що фізкультура буде розрахована на рух та дихальну активність. Міністр нікому не дозволить "з секундоміром порівнювати, за скільки секунд пробігла дитина".

Оцінювання школярів на уроках фізкультури буде відмінено. Про це на брифінгу заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

- Фізкультура буде розрахована просто на рух, на активність, на дихальну активність, але чому раніше були трагедії - тому що хтось намагається з секундоміром порівнювати, за скільки секунд пробігла дитина 30 м, 60 м - це, очевидно, не є завданням занять з фізичної культури, - підкреслив міністр. - На сьогоднішній день, в Кабміні є новий державний стандарт початкової школи, де якраз більше годин по фізкультурі, і навички компетентності оцінюються просто присутністю дитини на повітрі, в русі, в ходьбі. Я взагалі проти того, щоб фізкультуру оцінювати чисто як навчальне навантаження. Це скоріше перепочинок в русі, на свіжому повітрі, - заявив Табачник. За його словами, новий стандарт передбачає зарахування заняття дітей в спортивних секціях як урок фізичної культури, пише ТСН. Крім того, згідно програми, діти, які не можуть по стану здоров'я виконувати будь-які фізичні вправи, будуть просто знаходитись на свіжому повітрі.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter