Міліція у Полтаві полює на гречаних спекулянтів

Гроші
23 лютого 2011 о 17:06688 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Міліція допомагає контролювати ціноутворення за крупою гречки Сьогодні, 23 лютого, відбулася прес-конференція стосовно моніторингу обсягів виробництва й руху гречаної крупи від виробника до торгової мережі
з метою встановлення об’єктивності ціноутворення та виявлення порушень у цій сфері.

– Основний нагляд здійснює інспекція по цінам, – пояснив Юрій Сулаєв, начальник відділу зв’язків із громадськістю УМВС України в Полтавській області. – А міліція допомагає інспекторам, щоб не було протидії перевіркам.

– Відпрацьовано 65 об’єктів торгівлі, в тому числі 12 продольчих ринків, встановлено 5 фактів завищення цін на крупу гречки, в результаті чого на 5 порушників складено протоколи і  спільно із Державною інспекцію по контролю за цінами в Полтавській області накладено штрафних санкцій на суму 4 790 гривень, – розповів Дмитро Пасєка, начальник управління державної служби боротьби з економічною злочинністю. – Є процентні ставки, які визначені законодавчо. Це 5 відсотків при оптовій торгівлі та 15 відсотків при роздрібній. За результатами проведеної інвентаризації зерна гречки у виробників, встановлено, що на залишку знаходиться майже 2000 тонн гречки. За інформацією, отриманою від управління агропромислового комплексу Полтавської ОДА, навесні 2011 року заплановано засіяти 20000 га, для чого необхідно 1365 тонн. Тобто значне підвищення ціни на крупу гречки не обгрунтоване.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter