Військові нагороди та відзнаки ХІХ поч. ХХ століть можна побачити у Полтаві

Новини
22 лютого 2011 о 19:201381 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Військові нагороди  та відзнаки ХІХ поч. ХХ століть можна побачити  у Полтаві
Понад 100 таких експонатів сьогодні презентував Сергій Козлов, полтавський історик-колекціонер.
На виставці до Дня захисника Вітчизни представлено матеріали  із приватних зібрань Сергія Валерійовича та його друзів-колекціонерів. Побачити такі експонати можна у Полтавському літературно-меморіальному музеї імені І. Котляревського. Триватиме виставка до 30 березня.

Колекціонер Сергій Козлов ділився із присутніми гостями спогадами із власного життя.

- Колекціонувати я почав давно, - розповідає Сергій Козлов. - Пригадую, як у армії, згрібаючи листя, знайшов монету з Петром І. Я її  потім ховав у портянках, але в мене її все одно викрали. Тоді я зрозумів, що потрібно чимось цікавитись,  почав колекціонувати  такі цікаві речі. Усі мої експонати з колекції неначе діти. Якщо я їх довгий час не бачу, то їду до банку, де вони зберігаються, і милуюся ними.

На виставці Сергія Козлова можна побачити різноманітні військові нагороди, відзнаки, старовинні фотографії та вирізки прадавніх газет. В експозиції представлено нагороди часів Кримської, Російсько-Турецької,  Російсько-Японської та Першої Світової воєн. Усі нагороди належали полтавцям нижньої ланки військових.

-  Презентовані на моїй виставці  нагороди належали рядовим та унтер-офіцерам, - повідомив Сергій Валерійович. – Історія кожної з них  - це історія та доля конкретної людини.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter