Відбулася полтавська ярмарка професій

Освіта
21 лютого 2011 о 15:431222 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
У Полтаві відбулася ярмарка професій Сьогодні, 21 лютого, у виставковому залі міського Будинку культури відбулася виставка-презентація закладів І-ІV рівнів акредитації «Освіта-2011».

– Ми із 5-6 класу вже націлюємо учнів на вибір майбутньої професії, – розповіла Світлана Порохня, начальник управління освіти Полтавського міськвиконкому. – Цей захід став традиційним. Учням дуже зручно, відвідавши один захід, вибрати майбутню спеціалізацію, дізнатися про інші додаткові можливості навчання та займатися в гуртках, секціях. На мою думку, такі заходи потрібно проводити не один раз в рік, а хоча б двічі.

– Влада зацікавлена, щоб полтавська молодь навчалася саме в полтавських навчальних закладах, – повідомив Діонісій Каплін, заступник полтавського міського голови.

Учасники виставки транслювали відеоматеріали про свої навчальні заклади на великому мультимедійному екрані. Студенти та учні навчальних закладів демонстрували свої вміння та навички.

Цей ярмарок професій відвідали учні, які отримали довідники полтавських начальних закладів, дізналися про майбутні професії та студентське життя.

– Я вже вибрав, де буду навчатися, – сказав Станіслав, учень ЗОШ № 20. – Ми з батьками вирішили, що буду навчатися в ПУЕТі, а сьогодні взяв буклети та розпитав те, що цікавило.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter