У Полтаві отруєння грибами виявилося кисневим голодом через витік газу

Новини
14 лютого 2011 о 11:321749 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві отруєння грибами виявилося кисневим голодом через витік газу
В Управління МНС України в Полтавській області надійшло повідомлення про можливе отруєння грибами сім’ї з трьох чоловік.
Фото. dp.ric.uaФото. dp.ric.ua

Але працівники міської лікарні №1 збираються вже відкидати факт отруєння. Працівники дитячої обласної клінічної лікарні Полтави пояснюють погіршення стану здоровя дитини через кисневе голодання.

- До нашого управління надійшла інформація, щодо отруєння грибами сім’ї, яка проживає у Київському районі, - розповів Віталій Шкаревський, начальник центру пропаганди УМНС України в Полтавській області. - На скільки мені відомо, то отруїлися чоловік, дружина і дитина. Їх доставили до Міської лікарні №1. Але чи підтверджено такий факт нам не відомо.

У міській лікарні №1 факт отруєння грибами відкидають. - До нашої лікарні дійсно поступали полтавці (двоє дорослих), з підозрою на отруєння грибами, - повідомила Тетяна Маркіна,  виконуюча обов’язки  завідувача терапевтичного відділу міської лікарні №1. - Але на сьогодні їх стан кращий. Тому в нас уже є сумніви щодо отруєння грибами. Ми збираємося відкласти такий факт. Будемо далі слідкувати за їх станом здоров’я. У дитячій міській лікарні вважають, що причиною погіршення стану дитини є витікання природного газу.

- Факт отруєння грибами ми відкидаємо, - повідомив Олександр Варяниця, завідувач анестезіологічного відділення з ліжками для інтенсивної терапії Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні. – На нашу думку, скоріш за це був витік природного газу. Через що у дитини виникло кисневе глодання. Зараз її стан стабільний. Дитину  перевели до неврологічного відділу.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter