Майбутній прес-офіцер полтавської міліції знайшов любов у хорі

Новини
Ніна Король14 лютого 2011 о 11:242293 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Майбутній прес-офіцер полтавської міліції знайшов любов у хорі
Юрій Сулаєв у шлюбі вже 20 років. Із дружиною мають спільне хобі, яке прищепили й синові. Про те, як познайомився прес-офіцер обласної міліції з дружиною Наталією,
що дарують члени родини одне одному та як розподілені обов’язки, Юрій Васильович розповів «Колу».

– Я вчився у педінституті Полтави (фах – історія і право, – авт.), – говорить Сулаєв. – Призвали до армії після першого курсу, потім продовжив навчання. Співав у народному хорі «Калина». Під час репетицій я сидів зверху, а Наталія знизу. Вона здобувала освіту на психолого-педагогічному факультеті.

Спочатку молоді люди дружили, «калиняни» ходили одне до одного в гості. Та й жили обоє в одному гуртожитку, №1.

Учасники хору "Калина". Юрій Сулаєв (другий зліва) і його дружина Наталія (друга зліва)Учасники хору "Калина". Юрій Сулаєв (другий зліва) і його дружина Наталія (друга зліва) Наталія та Юрій разом із друзями відсвяткували зустріч Нового 1990 року. Почали зустрічатись, а потім побрались.

Коли після року стосунків студент запропонував своїй обраниці вийти заміж, вона відповіла, що подумає.

–  Мабуть, для годиться так сказала, хоча й була дещо здивована освідченням, – розповідає Юрій Васильович.

Об’їздили всю Європу, презентуючи Україну

Спільне захоплення піснею, музикою звело молодих людей і подарувало подорожі в ті куточки світу, куди студенти зазвичай        не можуть собі дозволити їздити. Подружжя Сулаєвих побувало в багатьох країнах Європи, адже прославлена «Калина» гастролювала постійно.

– Найбільше вразили гастролі у Відні, ми виступали в найбільшому акустичному залі Європи, де колись грав Моцарт, – згадує колишній студент. – Перші особи держави вітали й зустрічали нас особисто. Люди плакали в залі, аплодували стоячи. А посол сказав тоді, що ми концертом зробили те, чого вони не досягли за кілька років, презентуючи Україну. Це все заслуга Григорія Левченка, керівника хору.

Походи в Карпати та в ліс – улюблене заняття

Окрім любові до музики та пісні, Сулаєви люблять ходити в гори, найбільше на Закарпатті, в кінці літа. Разом із родичами в Кобеляках ходять до лісу по гриби.

– А ще смажимо сало, збираємо лікарські трави, – ділиться офіцер. – Теща знається на травах, свій досвід передає внукам, тобто і нашому сину Богдану також.

Увечері 14-річний Богдан любить із татком грати на гітарі. А ще сильна стать родини полюбляє теніс. Коли мама вдома, співають усі втрьох, на три голоси.

Богдан грає га трьох музичних інструментах, лауреат багатьох співочих конкурсів.

Юрій і Наталія СулаєвиЮрій і Наталія Сулаєви Обов’язки не діляться

Оскільки в обох старших Сулаєвих така робота, що їх може допізна не бути вдома, а в мами ще гастролі іноді, то Богдан сам може приготувати їжу.

– Навіть нас уже годує вечерею, – каже про сина батько.

Розподілу обов’язків у сім’ї немає, коли хто вдома, той і готує, миє посуд тощо.

Пані Наталія смачно готує, їй особливо вдаються торти, млинці, супи, борщі, салати. А пан Юрій може похвалитись умінням смажити, тушкувати, запікати м’ясо.

– Хоча шашлик маринує завжди дружина, він у неї дивовижний на смак, – ділиться глава сімейства.

Довідка «Кола»

Подарунки у родині прийнято підносити не дорогі, зате романтичні, у які вкладений певний зміст. День Валентина проводять родиною, в затишному кафе, при свічках.

Хто є хто

Нині Юрій Васильович очолює прес-службу Управління Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області.

Наталія Вікторівна вчиться в докторантурі, викладає. Остання її посада –  проректор із виховної роботи педагогічного університету. Але склала свої

повноваження, адже займається науковою діяльністю.

Наталія Сулаєва – заслужена артистка України, солістка хору «Калина».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter