Історія кохання Миколи Павлова, розказана ним самим

Новини
14 лютого 2011 о 10:291014 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Історія кохання Миколи Павлова, розказана ним самим
12 березня головний тренер полтавської «Ворскли» Микола Павлов та його дружина Валентина відсвяткують 34-річчя з дня свого весілля. Історія кохання Павлових розпочалася значно раніше цієї дати…


– Мою дружину звуть Валентина, донька також Валентина, – почав розповідь Микола Павлов. – Раніше, у Радянському Союзі, коли ми подавали заяву до РАЦС, можна було побратись тільки за місяць, два чи три могли прийняти відповідальне рішення. Я тоді грав у «Крыльях советов» (Куйбишев), тому в нас було трохи менше часу. Ми подавали заяву саме на день святого Валентина.

«Моя майбутня дружина була настільки красива, що я думав – вона не для мене»

Познайомився Микола Петрович з майбутньою дружиною ще у школі. Микола Павлов був на рік старший за Валентину.

– Вона настільки була красива, що я зрозумів: така дівчина не для мене, – ділиться спогадами Микола Павлов. – Тому навіть і не робив спроб з нею познайомитись. Коли мені було 22 роки, мене брат запросив на своє весілля. (Я тоді вже грав у Куйбишеві у Вищій лізі). Так от, Валентина була серед запрошених. Тоді я зрозумів, що це, напевно, – доля. Через півроку молоді люди подали заяву та одружились.

Улюблене родинне свято – Новий рік

Після народження першої доньки Яни, дружина Миколи Петровича працювала. Коли з’явилась на світ молодша, теж Валентина, то жінка повністю присвятила себе родині.

– Спочатку ми не були достатньо забезпеченою родиною, тож Валентина Василівна працювала, – розповідає Микола Павлов. – Але вже досить давно вона займається родиною.

Найбільші свята в родині Павлових – дні народження дочок та онука Іванка, якому три з половиною роки.

– Також наша родина полюбляє Новий рік, – розповідає Микола Павлов. – На це свято збираємося разом. Але у першу годину Нового року діти роз’їжджаються, а ми залишаємося утрьох з онуком.

Микола Петрович на всі руки майстер – може у домі полагодити будь-що. Рідні його особливо не завантажують домашніми клопотами. Але головний тренер «Ворскли» завжди знаходить собі домашню роботу сам. У Павлових є і спільне хобі – живий куточок у заміському домі під Києвом. Микола Петрович тримає голубів, рибок, кролів, курочок та півників. За відсутності чоловіка за всім господарством доглядає пані Валентина.

– Коли я дома, то завжди просинаюся о п’ятій ранку під кукурікання, – посміхається Микола Павлов.

Найголовніше для Валентини Василівни та Миколи Петровича – родина.

Довідка «Кола»

Старша донька Миколи Павлова Яна – заміжня. Виховує сина Івана. Працює на Першому національному каналі ведучою програми «Світ спорту».

Молодша Валентина довго жила і навчалась у Лондоні, нині займається готельним бізнесом у Києві.


Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter