Серед пасажирів, які першими летіли до Ізраїлю без візи, була і полтавка

Ситуація
9 лютого 2011 о 19:531148 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Серед пасажирів, які першими летіли до Ізраїлю без візи, була і полтавка
Саме сьогодні, 9 лютого, набув чинності безвізовий режим між Україною та Ізраїлем.
Фото. tsn.uaФото. tsn.ua

А в першому такому рейсі  до Ізраїлю сьогодні полетіла жителька нашого міста. Про деякі подробиці вона повідомила журналістам «Кола» по телефону.

- Як і завжди, на кордоні виникли певні труднощі,  - повідомила Анна, полтавка, яка сьогодні полетіла до Ізраїлю без візи. - Мусили довго давати пояснення. А приїхавши до Ізраїлю, давали інтерв’ю американським та ізраїльським телекомпаніям, як перші пасажири, які летіли без візи з України до Ізраїлю.

Нагадуємо, з 9 лютого 2011 року набув чинності безвізовий режим між Україною та Ізраїлем на виконання угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Ізраїлю щодо скасування візового режиму для осіб, які користуються паспортами громадянина або службовими паспортами України та Ізраїлю.

Відтепер громадяни України і Ізраїлю можуть в'їжджати на територію іншої держави, проїжджати через неї або перебувати на ній без візи протягом 90 днів, - повідомляє tsn.ua.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter