Уряд поетапно підвищуватиме тарифи впродовж 2011 року

Гроші
Валентина Зайченко7 лютого 2011 о 15:11979 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото: segodnya.ua Голова уряду Азаров зазначив, що тарифи на комуналку Кабмін підвищуватиме "залежно від ситуації на ринку".

Уряд прийняв рішення про поетапну зміну комунальних тарифів впродовж 2011 року, залежно від ситуації на ринку комунальних послуг.

Як повідомили в Департаменті інформації і комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів, про це прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив під час зустрічі з керівником місії Міжнародного валютного фонду Атанасіосом Арванітісом, пише ТСН.

Згідно з програмою співпраці України з Міжнародним валютним фондом, тарифи на газ для населення з 1 квітня 2011 року мають бути повторно підвищені на 50% (перше підвищення ціни на газ для населення і підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалювання і гаряче водопостачання населення, відповідно до вимоги МВФ сталося в липні 2010 року).

В уряді України сподіваються уникнути необхідності підвищення 50% тарифів на газ з 1 квітня. Зокрема, перший віце-прем'єр-міністр України, міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв висловив надію, що в результаті переговорів з Міжнародним валютним фондом вдасться уникнути необхідності підвищення ціни на газ для населення на 50% з 1 квітня поточного року.