У Полтаві триває кастинг на участь у проекті Танцюють всі-4

Дозвілля
Надія Труш27 січня 2011 о 16:251505 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві триває кастинг на участь у проекті Танцюють всі-4
27 січня у приміщенні полтавського міського будинку культури відбувся кастинг четвертого сезону Всеукраїнського танцювального проекту «Танцюють всі».

Сам кастинг почався з 9 ранку. Бажаючі показати свій танцювальний талант заповнювали анкети, отримували спеціальний реєстраційний номер і чекали своєї черги.

Учасників запрошували на сцену саме по реєстраційному номеру. За словами організаторів, жюрі працюватиме без перерви на обід, щоб усі бажаючі полтавці змогли продемонструвати вміння танцювати.

Журналіст «Кола» поцікавилася у двох друзів як дізналися про кастинг і чому вирішили узяти в ньому участь.

– Я уже вдруге беру участь у шоу – каже 18-річний Андрій – Був на минулорічному, тепер знову вирішив спробувати сили. Мій друг бере участь у кастингу вперше. Про кастинг дізналися з інтернету, спочатку заповнили заявку на участь на сайті каналу СТБ, потім анкету учасника кастингу.

Організатори кастингу заборонили журналісту зайти до зали, де безпосередньо полтавці демонстрували танцювальні здібності. На кастинг поки що зібралася лише молодь віком 18-23 роки ( за умовами кастингу участь можуть брати лише повнолітні – прим. авт).

Усього у холлі Будинку культури зібралося не більше п’ятидесяти осіб. Організатор полтавського кастингу Катерина розповіла, що за умовами каналу СТБ заборонено розголошувати будь-яку інформацію про кастинг, у тому числі й скільки осіб уже пройшли відбірковий етап. За словами організаторів, тих, хто проявив чудові танцювальні здібності, запросять на кастинг у Києві.

– Я представив танцювальний номер у народному стилі, жюрі сподобалося. – розповідає 18-річний Олег – Мені пообіцяли зателефонувати й запросити на кастинг у Києві.

Молодь тренувалася прямо під дверима кімнати, де проходив кастинг. Більшість з дитинства займаються танцями, перемагали у міських конкурсах творчості.

– Я давно займаюся бальними танцями. – розповіла учасниця кастингу, 18-річна Аліна – Це моє захоплення, улюблена справа. Участь у кастингу беру вперше.

Дівчина розповіла, що готувала танець у стилі самба, але за необхідності імпровізуватиме на сцені. Організатори впевнені, що до завершення кастингу полтавців прийде більше.

Найбільше вирізнялися з поміж інших учасників троє подруг, які підготували спеціальні танцювальні костюми. Дівчата розповіли, що не готувалися, сподіваються на успіх імпровізації.

Відомо, що одним із членів жюрі мав бути переможець шоу «Танцюють всі-3» Олександр Геращенко.

– Але Саша не зміг приїхати, у нього концерт у Києві – повідомила піар-менеджер танцюриста Еліна Сергачова.–

– Зазвичай на відбіркові етапи проходять лише за участі організаторів і оператора, режисерської групи. – розповіла Катерина. – Вони оцінюють вміння учасника триматися на сцені, спілкуються, після чого запрошують на подальший кастинг у Київ.

«Коло» продовжить слідкувати за перебігом подій кастингу проекту «Танцюють всі-4».

Довідка «Кола»

Переможеть проекту «Танцюють всі-4» отримає 5000000 гривень, місяць навчання у кращих танцюристів світу у США та можливість побувати на танцювальних проектах у Лас-Вегасі.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter