У Полтаві відбулася акція протесту Ні – політичним репресіям

Фото
25 січня 2011 о 15:47775 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві відбулася акція протесту Ні – політичним репресіям
Фото. Сьогодні, 25 січня, поблизу Полтавської державної обласної адміністрація зібралася опозиція до сучасної влади із вимогою зупинити політичні репресії.
Заарештували полтавця Ігора Загребельного, студента і людину, яка займалася виключно науковою діяльністю, – сказав Михайло, представник ВО «Тризуб». – Ігора три доби не годували. Лише вчора допустили священника до нього. Це початок політичних репресій, адже інкримінують йому підпал офісу КПУ у 2009 році. Якщо в сталінські часи був зовнішній ворог, то зараз ворог внутрішній. Нам потрібно об’єднуватися і разом тримати оборону.

– Російський опозиціонер Нємцов застеріг українців від «путінізації», – сказав Олег Пустовгар, ініціатор заходу, голова обласного осередку «За Україну!».  - Сучасна влада боїться людей, які мають власну позицію. Але політики можуть себе захистити, а звичайний студент історичного факультету Полтавського національного педагогічного університету не може сам себе захистити. Його побили в міліції, не годують – це порушення елементарних прав людини. Сьогодні на захід зібралися представники різних політичних сил. Ми сьогодні підготували ухвалу і відішлемо її до Президента України.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter