Директора комунпідприємства Полтави звинувачують у розтраті мільйонів

Новини
Валентина Зайченко25 січня 2011 о 16:111144 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото з businessweek.com Сьогодні в одному з інтернет видань була оприлюднена інформація,
нібито директора комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» звинувачують у розтраті 5 мільйонів державних коштів.

За цим фактом навіть порушені дві кримінальні справи.

– Інформація про те, що кримінальні справи порушені проти директора КП «Полтаваелектротранс» достовірна, отримана з неофіційних джерел, – підтвердив Олександр Брусенський, журналіст комунальної газети «Полтавський вісник», автор матеріалу на сайті «Обком».

Правоохоронці факт злочину підтверджують, назву підприємства та ім’я підозрюваного не розголошують

Сьогодні ж на офіційному сайті обласної міліції також оприлюднили інформацію про цей випадок. Правоохоронці повідомляють, що 54-річний директор одного з міських комунальних підприємств розробив і втілив механізм незаконного отримання цільової грошової допомоги від держави.

–  Службовець, надавши до відповідних органів недостовірну інформацію, отримав від держави субвенцій понад 5 мільйонів гривень. Підозрюваний зависив суму компенсаційних виплат з місцевого бюджету і таким чином отримав гроші. Ці правопорушення він чинив протягом 2007-2010 років, – повідомив Юрій Сулаєв, начальник відділу зв’язків з громадськістю УМВС України у Полтавській області.

Як повідомили правоохоронці, за цими фактами порушено дві кримінальні справи.  Підозрюваному загрожує обмеження волі і позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, а можливо навіть і від двох до п’яти років неволі. Зараз він знаходиться на підписці про невиїзд.

Назву підприємства та ім’я підозрюваного правоохоронці не розголошують. Директор підприємства заперечує свою причетність до цього випадку

Як відомо, директором КП «Полтаваелектроавтотранс» з 2007 року є Петро Карпенко. Журналісти зателефонували йому за коментарем.

– Я вперше чую про будь-які кримінальні справи. Ніяких документів, щодо невиїзду з області, не підписував, – сказав Петро Карпенко.

Міський голова Полтави вважає, що той, хто заслужив, повинен відповідати за злочин по закону

Мер Полтави також не «в курсі» щодо порушення кримінальних справ по факту привласнення коштів керівником «Полтаваелектротрансу».

– Я знаю, що серйозна перевірка проводиться в міському управлінні житлово-комунального господарства. А про «Полтаваелектротранс» не чув. Мабуть, тоді я поганий міський голова, якщо це правда, а я не знав. Насправді, я нічого приховувати не збираюся. Якщо хтось винен, то нехай сидить у в’язниці, – сказав Олександр Мамай журналісту.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter