Матковський розповів у Skype, що не збирається продовжувати політичну кар’єру

Новини
Валентина Зайченко22 січня 2011 о 01:18986 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Стоп-кадр з он-лайн спілкування з журналістом Відео. Попередній міський голова Полтави розповів журналісту у розмові по Skype,  
що має багато вільного часу, який використовує для спілкування з молоддю в соціальних мережах інтернету.

Як запевнив Андрій Матковський, це спілкування не пов’язане з політикою та завойовуванням рейтингів. Обмінюється досвідом з молоддю колишній мер заради цікавості.

Про те, що йому можна зателефонувати в Skype, він повідомив також в соціальній мережі. Як говорилося в повідомленні, таким спілкуванням Андрій Всеволодович хотів підтвердити, що це саме він спілкується в інтернеті, без чиєїсь допомоги. Адже багато хто в це не вірить. Журналіст скористалася цією можливістю і поспілкувалась з колишнім мером у такий незвичний спосіб. Далі – відео та текст розмови. – Яка ціль Вашого спілкування в соціальних мережах та по Skype з молоддю? Можливо, збираєтесь продовжити політичну кар’єру і таким чином завойовуєте молодий електорат? – Таким чином електорат не завоюєш. Просто у мене є вільний час, бажання та цікавість. Я спілкувався з молоддю і раніше, не спеціально до виборів чи після. А постійно. Мені подобалось будувати дитячі майданчики, кататися на ковзанах. Мені приємно спілкуватися з молоддю, бо це завжди передова частка суспільства. Я цікавлюсь, чим живе молодь, про що думає. Я поважаю пенсіонерів, ветеранів, які пережили голод, розруху і для них важливий пакет гречки чи кілограм борошна, але хочу, щоб молодь виростала з іншими цінностями, щоб їх ніколи не могли купити, і на виборах, в тому числі. – Про що конкретно Ви спілкуєтесь з молоддю. Які питання Вам задають в соціальних мережах? – Молодь менше читає газети і мало дивиться телевізор. Багато хто здивований, що я залишився в Полтаві. Про те, що я викладаю, також не знають. Живу в Полтаві, працюю в Полтаві, ходжу по нашим вулицям, в наші магазини, їжджу на нашому транспорті. Усі вважають, що я десь в іншому місці дуже далеко. Про це й питають, чи дійсно я у Полтаві. Також цікавляться питаннями про моє політичне майбутнє. Я всім говорю, що політикою займатися не буду. Але може у кожного різні поняття про те, що таке політика. З моєї точки зору – це вступати в партії, ходити під чиїмось знаменом. У мене 90% пізнаваності на вулицях. Тому сховатись не вдасться, та й не хочеться. Я збираюсь займатись суспільною роботою, і буду нею займатись. Я буду радий влаштовувати якісь турніри для молоді, можливо привозити у Полтаву цікавих людей. – Які ж ваші плани щодо кар’єри? – Кар’єра – це робота. Мені дуже подобається викладати, подобається спілкуватись. І подобається, що є вільний час. Я з великим задоволенням у цей час багато читаю, спілкуюсь. Тому що раніше я, навіть, не мав часу поспілкуватися вдосталь зі своїми дітьми та друзями. Сьогодні я маю на це час. Тому про кар’єру я навіть і не думаю, а просто живу. А щодо спілкування з молоддю – це просто моє хобі.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter