Переможець Танцюють всі-3 Олександр Геращенко проведе майстер-клас у Полтаві

Новини
Надія Труш12 січня 2011 о 11:461206 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Олександр Геращенко Фото: Валентин Василенко 21 січня до Полтави приїздить переможець проекту «Танцюють всі-3» Олександр Геращенко.

22-річний балетмейстер з Комсомольська представить танцювальний майстер-клас для полтавців.

Як розповіла піар-менеджер танцюриста Еліна Сергачова, Олександр не забуває і про навчання. Нагадаємо: хлопець навчається у Полтавському Національному педагогічному університеті імені Володимира Короленка.

Нині готується до здачі другої сесії. За словами пані Еліни, Олександр знаходиться у Києві, він планує взяти участь у концертах на Майдані Незалежності.

– Олександр уже дав кілька майстер-класів, зокрема у Дніпропетровську, – розповіла менеджер.

Нещодавно мерія міста Комсомольськ презентувала переможцю шоу «Танцюють всі-3» ноутбук.

– Це відбулося у присутності депутатів міста, Олександра урочисто привітали з перемогою і подякували за вклад у розвиток культури, – каже Еліна Сергачова.

За словами піар-менеджера, Олександр уже мав ноутбук, але він пошкодився під час постійних переїздів, неможливо було працювати.

Олександр уже отримав першу половину грошової винагороди за перемогу в шоу «Танцюють всі-3».

– Кошти витратить, як і обіцяв, на операцію для мами, – каже піар-менеджер. – Пані Валентину вже поставили на чергу на отримання штучного суглоба в одному з полтавських медичних закладів.

Поки що невідомо, коли розпочнеться концертний тур містами України за участю фіналістів «Танцюють всі-3». Але після туру, ймовірно, Олександр вирушить до США. Там, за умовами проекту, хлопець розвиватиме танцювальний талант у кращих світових майстрів танцю.

Нагадаємо, що кастинг на проект Танцюють всі-4 відбудеться у Полтаві 27 січня.

Довідка «Кола»

Олександр Геращенко – балетмейстер, танцівник. Професійно займається танцями. Представляв місто Комсомольськ на проекті «Танцюють всі-3». Родом з Хорола, там живе його мама.