Спортивні підсумки 2010-го для Полтави. Частина друга

Новини
4 січня 2011 о 16:46666 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Спортивні підсумки 2010-го для Полтави. Частина друга
«Коло» продовжує визначати найвидатніші спортивні події 2010 року у Полтаві.


Вболівальники року

Не зважаючи на нестабільні результати «Ворскли»,  вболівальники майже завжди були поруч з командою.  Хоча фанатів у Полтаві всього один сектор, але принаймні він повний. Вони навіть організували автопробіг у цьому році. Хлопці дуже старалися і перед домашніми матчами споряджали власні авто стягами біло-зеленого кольору і, не жаліючи пального, каталися містом по узгодженому маршруту. Кінцева точка – стадіон «Ворскла».

Проте і були неприємні спогади. Після чергової поразки вболівальники відвернулися від футболістів та вивісили банер із написом «Ганьба!». Сподіваємось у Новому році більше не побачити таких написів. А головна умова для «Ворскли» - не давати приводів для таких банерів.

Гість року

14 вересня минулого року гравець збірної Російської Федерації із волейболу Олексій Плужников завітав до рідного міста Полтави. А саме до Спеціалізованої спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву. Олексій заслужив невеликий відпочинок після перемоги на європейській першості серед юніорів у Білорусі. А тому приїхав до родини у Полтаву. Не зміг професійний волейболіст не відвідати свого першого тренера Анатолія Офата. Тренер привів вихованця на урок, де юнак розповів п’ятикласникам та семикласникам про свої здобутки.

Проте найважливіше те, що корінний полтавчанин змушений був переїхати у Росію, щоб там продовжити спортивну кар’єру. І чемпіоном «Старого світу» він став під трикольоровим прапором.

Спортсмен з обмеженими фізичними можливостями року

Знову Дмитро Виноградець побив рекорд. Причому він примудрився перевершити власне досягнення. На чемпіонаті світу з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору у Ендховені (Нідерланди). Дмитро Виноградець на двохсотметрівці він фінішував із світовим рекордом 3:21:96 хвилини. Таким чином спортсмен покращив свій же рекорд, встановлений 9 вересня 2008 року у Пекіні.

Дуже важливо коли спортсмен досягає вагомих результатів і може триматися на високому рівні і надалі. Дмитро вже дуже заслужений спортсмен, тому далі нічого писати не будемо, щоб не наврочити. Лише побажаємо нових успіхів у Новому році.

Далі буде...