LOBODA в 2011 році планує стати продюсером

Новини
3 січня 2011 о 10:451055 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Світлана Лобода. Фото надане прес-службою артистки У наступному році артистка планує створити групу.

2010 рік став знаковим в творчості артистки LOBODи. Співачка диктує модну течію в українському шоу-бізнесі і не боїться експерементувати. Доказом цього стала відеоробота «Жить легко» – перший на території СНД відеокліп, в якому співачка не побоялася збільшити масу до 120 кілограм, чим викликала повагу фанатів сміливістю жартувати над собою.

А дуетна відеоробота «Сердце бьется» став найдорожчим кліпом в історії українського шоу-бізнесу. Бюджет склав більше 140 тисяч доларів.

Відеоробота «Революція» стала новим етапом в творчості співачки. Саме тоді Світлана Лобода змінила ім’я на бренд «LOBODA», постригла розкішне волосся і відправилася в тур по Україні та країнам СНД.

В цьому році її пісні потрапили на радіостанції Росії, Білорусії, Казахстана та Литви. По версії московського радіо «Монте Карло» LOBODA ввійшла в топ-рейтинг найсексуальніших жінок, а канал «RU TV» в такому ж рейтингу визначив її перемогу.

LOBODA чітко розуміє, які вже поставлені цілі і що рух в цьому напрямку приведе до успіху.

А в 2011 році Світлана обіцяє випустити сольний альбом, записати провокаційний дует та стати продюсером жіночого колективу.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter