Зберегти гаманець допоможуть полтавські кондуктори

Новини
3 січня 2011 о 11:16537 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Викрасти гаманець найлегше в тиснявіЖурналісти «Кола» дізналися кілька практичних порад як зберегтися від крадіїв гаманців та мобільних телефонів в громадському транспорті.


– Ми вже цих ворюг усіх в обличчя знаємо, – розповіла Ірина, кондуктор. – Працюють вони по різних схемах. Найчастіше стають біля виходу із автобуса і тільки щось поцуплять, одразу ж виходять. Ми намагаємося попередити пасажирів, часто кажемо, щоб проходили на середину, але не всім доходить – навіть на нас голос підвищують, а потім дивуються, куди ж дівся гаманець. Ми ж не можемо цих крадіїв викрити, бо страшно – завтра чи колеса попробивають, чи взагалі приб’ють. Найцікавіше, що всі думають лише на молодих хлопців, але я знаю і красиву гарно одягнену дівчину, і дідусів із бабусями, які люблять розжитися чужим добром. Якщо їх «клієнт» дуже важливий, то працюють по двоє-троє, один заговорює, другий штовхне, а третій уже витягне. А способів уже багато – чи копійкой заточеною, чи лезом пропорять сумку в жінки, чи просто із кармана витягнуть. Уже за свою роботу багато чого побачила. Два рази було таке, що із гаманця витягували гроші, а потім назад гаманець клали – але такі «спеціалісти» у нас на лініях зазвичай не працюють.

Порадити ж універсального способу зберегтися від крадіїв не можливо.

– Якщо він вас помітив на ринку і йшов за вами, то зберегтися майже не можливо, – розповів Олексій, працівник громадського транспорту. – В ідеалі краще сісти на пасажирське крісло, але якщо немає вільних місць, то намагайтеся стати десь посередині автобуса і тримати сумку в полі зору. Не беріть всі гроші із собою, а якщо цього дня отримали зарплату, то поділіть її на декілька частин – так хоч якісь кошти залишаться.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter