Тарифи на опалення підвищать з 1 січня 2011 року

Гроші
Валентина Зайченко15 грудня 2010 о 10:094189 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Фото: dic.academic.ru Нові тарифи, підвищення яких викликане тим, що з 1 серпня подорожчав природний газ для населення, набудуть чинності 1 січня 2011 року.

Підвищення тарифів на тепло з 1 січня торкнеться всієї України. Напередодні Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) змінила тарифи для 160 теплопостачальних компаній.

Фактично тарифи для населення можуть зрости ще більше, оскільки ЖЕДи включають у тариф обслуговування внутрішньобудинкових мереж, пише "КоммерсантЪ-Україна".

Тарифи на теплову енергію для населення були переглянуті з урахуванням витрат на її виробництво, транспортування і постачання.

За словами члена НКРЕ Валерія Кальченка, нові тарифи набудуть чинності 1 січня 2011 року. Щоб підвищити розцінки, НКРЕ затвердила порядки формування тарифів на послуги централізованого опалення, виробництво, транспортування й поставку тепла, повідомив Кальченко.

Представники комісії не змогли повідомити, який відсоток від загальної кількості теплопостачальних компаній Україні становлять підприємства, тарифи яких були переглянуті, зазначивши лише, що це переважна більшість. Назви компаній і тарифи будуть оприлюднені пізніше в постановах комісії.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter