Полтавському екс-депутату Кривчуну дали два роки умовно

Новини
Валентина Зайченко6 грудня 2010 о 12:31996 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавському екс-депутату Кривчуну дали два роки умовно
Фото з protestant.ru Руслану Кривчуну присудили строк у вигляді двох років умовно з виплатою моральної та матеріальної шкоди постраждалому в сумі 12 011 гривень.

Нагадаємо, колишнього депутата міської ради Руслана Кривчуна засудили за нанесення тілесних ушкоджень своєму сусіду Костянтину Коваленку пострілом з пістолету гумовими кулями.

Підсудний вважає вирок жорстким, потерпілий – занадто м’яким

Руслан КривчунРуслан Кривчун

– Я буду подавати апеляційну скаргу, якщо доведеться, то звертатимусь і в Верховний Суд, і в Європейський, – сказав Руслан Кривчун.

Він стверджує, що наніс тілесні ушкодження чоловіку випадково, роблячи попереджувальні постріли з метою самооборони.

Потерпілий Костянтин Коваленко стверджує, що Руслан Кривчун наніс тілесні ушкодження йому навмисне.

– Він  неадекватна людина. Потрібно, щоб вирок був жорсткіший. Хоча б місяць дали йому у в’язниці посидіти, щоб він зрозумів, що не можна так з людьми чинити. Я буду оскаржувати це рішення суду і такий м’який вирок, – сказав Костянтин Коваленко.

Костянтин КоваленкоКостянтин Коваленко

Також Костянтин наголошує, що напад у 2008 році влітку на фотосалон, який належав його родині, це справа рук Руслана Кривчуна.

– Те, що він зробив з моєю матір’ю, це взагалі жах. Руслан Кривчун найняв людей, які напали на магазин, побили мою матір та співробітників. Матері вони сказали, що це помста за те, що я прошу відшкодувати моральні та матеріальні збитки,  – говорить Костянтин.

Руслан Кривчун всі звинувачення заперечив і стверджує, що не причетний до нападу на фотосалон.

Міліція ж винних у нападі не знайшла і досі.

(Нещодавно родина Коваленок змінила направленість бізнесу – зараз на місці фотосалону знаходиться магазин зброї. – прим. авт.)

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter