Учасника проекту Танцюють всі-3 з Комсомольска звільнили з роботи

Дозвілля
Валентина Зайченко16 листопада 2010 о 12:201503 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Учасника проекту Танцюють всі-3 з Комсомольска звільнили з роботи
Піар-менеджер Олександра Геращенка Еліна Сергачова  розповіла, що його звільнили з роботи, але він прагне потрапити до десятки найкращих танцюристів України.

Олександр Геращенко Фото: Валентина ВасиленкаОлександр Геращенко Фото: Валентина Василенка – Останні три роки Олександр жив і працював у Комсомольську. Навчав дітей танцю – розповідає Еліна. – Коли керівництво дізналося про участь хлопця у шоу «Танцюють всі-3», порекомендувало звільнитися за власним бажанням. Хоча Олександр міг працювати ще місяць, після чого сам планував звільнитися.

Еліна Сергачова розповіла, що батьки дітей, з якими займався Олександр бажають, щоб їх діти опановували танцювальну майстерність саме у нього.

У Комсомольську знімальній групі СТБ заборонили знімати сюжет про Олександра Геращенка

Менеджер Олександра розповіла, що наприкінці літа цього року до Комсомольська приїжджала знімальна група каналу СТБ.

– Вони планували знімати відеоролик про Олександра, – говорить Еліна, - але директор Будинку культури не впустив знімальну групу у приміщення, мовляв, щоб не знімали зайвого. Я потім особисто спілкувалася із телевізійниками, вони були шоковані такими подіями. За словами Еліни, ролик усе таки зробили, але на подвір’ї.

– Минулої п’ятниці, 12 листопада, під час виступу Олександр і його партнерка по танцю Марта перехвилювалися і дівчина упала – розповідає Еліна Сергачова. – Але вони молодці, викрутилися, подали це так, наче й повинно бути. Глядачі думали, що така була задумка танцю. Хоча журі, звісно, побачили і зробили парі зауваження.

Журі проекту «Танцюють всі-3» вважає Олександра і його партнерку по сцені однією із найсильніших пар на проекті.  Зараз Олександр посилено тренується до наступного прямого ефіру.

– Незабаром визначатиметься десятка кращих танцюристів України і Олександр націлений туди потрапити – говорить менеджер Олександра, – тому постійно підвищує майстерність танцю, навіть у вільний час.

Наступної п’ятниці, 19 листопада полтавці зможуть побачити виступ Олександра Геращенко (шоу «Танцюють всі-3» транслюється на телевізійному каналі СТБ) і віддати свій голос за талановитого земляка.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter